Wyścig Tomka Marczyńskiego

Zapraszamy już w tą niedzielę na nasze stoisko i nie tylko do Niepołomic na Wyścig Tomak Marczyńskiego, pokażemy najnowsze modele Trek i Bontrager 2021, w tym rower Mistrza Świata Madsa Petersena Team Trek-Segafredo, najnowszą Emonde SLR 9 eTsp AXS w malowaniu Trek-Segafredo 2021, czy najnowszą Madone SLR 9 eTap AXS w malowaniu Trek-Segafredo 2021.

Zapraszamy Was.


Podczas tegorocznej edycji Wyścig Tomka Marczyńskiego 2020 tradycyjnie już obok emocji na trasie przygotowaliśmy dla Was wraz z naszymi wystawcami dużo atrakcji na Bike Sales Expo, które będzie się odbywać na dziedzińcu Zamku Królewskiego w Niepołomicach, czyli w centrum naszych wyścigowych wydarzeń.
🤜

W trakcie BSE będziecie mogli poznać bliżej rowerowe nowości wielu firm – oto ich pierwsza część:

🚴PRO BIKES (www.probikes.com.pl)- polski dystrybutor marek HJC Helmets, Wahoo Fitness, a także CeramicSpeed. Na stoisku firmy będzie można przyjrzeć się min. Nowemu rowerowi treningowemu Wahoo Kickr Bike, a także kaskom HJC – w tym modelom używanym przez Tomka Marczyńskiego w zespole Lotto Soudal.

Na stoisku Pro Bikes będziecie też mogli porozmawiać z legendą bikefittingu – Jarosławem Dymkiem Jarek Dymek Bikefit Studio

Na tym stoisku nie zabraknie też naprawdę szybkich rowerów – zadbają o nie Project BIKE, czyli sklep rowerowy prawdziwych kolarskich pasjonatów. Pojawią się tu min nowe modele gravelowe Giant Revolt Advanced, szosowe TCR, a także gravel Pinarello Grevil i szosowa Dogma F12!

🚴Raso (www.rasowear.com)- popularny polski producent odzieży rowerowej. Na stoisku Raso znajdziecie szytą w Polsce odzież rowerową, w tym aktualne kolekcje i nowość – debiutującą kolekcję odzieży jesień/zima 2021
🚴Bike-RS Kraków (https://bike-rs.pl/)- polski dystrybutor Look, Knog i Restrap. Na stoisku firmy znajdziecie najnowsze rowery Look na rok 2021, a także modele RONDO i produkty Pirelli, Knog i Restrap.

Warto zaznaczyć, że na trasie Wyścig Tomka Marczyńskiego 2020 będzie nas też wspierać Shimano-Road , zapewniając serwis na trasie – w tym dostęp do dętek i kół serwisowych.
🚴Decathlon Polska (www.decathlon.pl)- na stoisku świetnie znanej sieci sklepów sportowych będziecie mogli przyjrzeć się min. kolekcji rowerów i artykułów rowerowych z serii Van Rysel.

🚴Falcon Wheels (www.falconwheels.pl)- Falcon to polska firma budująca sztywne, szybkie i niezawodne koła karbonowe. Na stoisku firmy obok popularnych modeli kół będziecie mogli też przyjrzeć się nowościom na sezon 2021.

🚴Taurus gdziekolwiek jedziesz (https://www.taurus.info.pl/)- na stanowisku firmy Taurus znajdziecie przede wszystkim rowery szwajcarskiej marki BMC, w tym nowość na rok 2021 – model Teammachine SLR 01, a także Timemachine 01 Road. 🚴Fabrykarowerow.com (www.fabrykarowerow.com)- na stoisku popularnego sklepu rowerowego (Dealer Roku marki Trek 2019 i 2020!) Znajdziecie sporo nowości, w tym nowe modele Trek Emonda. Nie zabraknie też szybkich Domane, a także roweru Mistrza Świata UCI 2019 Madsa Pedersena – modelu Madone SLR 9 LTD

Tomasz Marczynski

Małopolska
Soudal Polska
7R
Miasto i Gmina Niepołomice
Nadleśnictwo Niepołomice, Lasy Państwowe
PRO BIKES
HJC Helmets
Wahoo Fitness
Raso
Volvo Wadowscy Kraków

#wyścigcc #wyścigniepołomice #wyścigtomkamarczyńskiego #wyścigcc2020