Trek X-Caliber rower dla każgego

Posiadamy pełną kolekcję modelu Trek X-Caliber.
Jest on u nas dostępny na wypożyczalni we wszystkich rozmiarach, dzięki czemu można się przymierzyć przed zakupem do odpowiedniego rozmiaru jak również wypożyczyć rower na dzień lub dwa prze samym zakupem – to nasza akcja ” nie kupuj kota w worku”, o szczegóły pytaj się w u nas, zapraszamy.

X-Caliber idealny rower aby rozpocząć swoją przygodę z rowerem górskim.

2018 X-Caliber 7

Cena 3 199,00 zł
Model 2040600-2018

X-Caliber 7 to idealny sposób na wejście w świat szybkiej jazdy i wyścigów XC. To w pełni sprawny hardtail z technologiami z zawodowego świata w najważniejszych punktach, na przykład lekką i wytrzymałą ramą ze stopu aluminium, widelcem Rockshox o 100 mm skoku, napędem Shimano i hydraulicznymi hamulcami tarczowymi.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

To Twoje początki z kolarstwem górskim i szukasz korzystnie wycenionego roweru, który idealnie się sprawdzi na okolicznych trasach XC, a nawet podczas wyścigów. Chcesz zainwestować w części, które wpływają na osiągi—ramę, zawieszenie i hamulce—i potrzebujesz roweru, z którego nie wyrośniesz, gdy rozwiną się Twoje zdolności.
Użyte technologie

X-Caliber 7 oparty jest na lekkiej ramie z Alpha Gold Aluminium, wyposażony w widelec RockShox o 100 mm skoku z blokadą, niezawodny napęd 2×9 Shimano, hydrauliczne hamulce tarczowe i szersze piasty Boost141, które wzmacniają koła i zwiększają prześwit przy oponach. Tego rozmiaru piasty to standard w wyższej klasy kołach, co ułatwia ich wymianę, jeśli szukasz szybkiego sposobu na poprawę osiągów.
Ostatnie słowo

X-Caliber 7 to świetny rower górski XC we wspaniałej cenie. Oferuje te same rozwiązania jak te dostępne w wyższej klasy rowerach—wewnętrzne prowadzenie linek, zgodność z regulowanymi sztycami, zwężaną główkę ramy E2 i rozstaw piasty Boost—wszystko to w platformie, którą łatwo usprawniać w przyszłości.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

Pozwala Ci wkroczyć w świat jazdy cross country i wyścigów w wyjątkowo korzystnej cenie, ale też będzie się rozwijał wraz z Twoimi umiejętnościami
Wewnętrzne prowadzenie linek zapewnia estetyczny wygląd, chroni linki, a także umożliwia łatwe przejście na sztycę regulowaną, która uczyni rower jeszcze sprawniejszym
Dzięki podejściu Smart Wheel Size dostajesz najszybsze pasujące koło (koła 29-calowe na większych ramach, koła 27,5-calowe na mniejszych)
Eleganckie wewnętrzne prowadzenie linek i kabli chroni je przed uszkodzeniami, a także umożliwia montaż sztycy regulowanej