Trek X-Caliber 9 rozpocznij swoją przygodę z maratonem mtb

2019
X-Caliber 9

4 899,00 zł Model 23165

X-Caliber 9 to najwyższy model z rodziny X-Caliber. To gotowy do wyścigów rower górski XC stworzony z części zaprojektowanych do rywalizacji. Widelec RockShox ze zdalną blokadą, napęd Shimano oraz kaseta z szerokim zakresem przełożeń sprawiają, że jest to doskonały wybór dla miłośników singletracków, którzy szukają roweru gotowego do wyścigów.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Mierzysz swoje jazdy pod względem szybkości i dystansu, więc potrzebujesz szybkiego roweru XC, który pozwoli Ci pokonać dłuższą trasę w krótszym czasie. Ścigasz się albo rozważasz ściganie, więc szukasz hardtaila z osprzętem godnym zawodowców, który zapewni Ci przewagę na szlaku.
Użyte technologie

Lekka rama Alpha Gold Aluminum, widelec RockShox Judy Silver ze zdalną blokadą, koła Bontrager Kovee oraz piasta przednia z osią przelotową Boost110 – wszystko to razem sprawia, że X-Caliber 9 ma wyjątkowe prowadzenie. Napęd Shimano XT/SLX 2×11 ma mniejsze skoki pomiędzy biegami oraz tylną przerzutkę ze sprzęgłem, które ogranicza hałas łańcucha.
Ostatnie słowo

X-Caliber 9 to szybki, zwinny i sprawny hardtail XC idealny dla rowerzystów o predyspozycjach do wyścigów i każdego, kto marzy o pokonywaniu ogromnych odległości w terenie.
Przegląd
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

To świetny rower dla kogoś, kto zaczyna poważnie angażować się w wyścigi: wysokiej klasy części do XC na wyjątkowej ramie, a jednocześnie zostanie Ci dość kasy na wejścia
Nie ma to jak cichy rower: przerzutka tylna ze sprzęgłem ogranicza uderzenia łańcuchem, nawet w trudnym terenie
Rozstaw piasty przedniej i tylnej Boost umożliwia przejście na wysokiej klasy koła
Rura podsiodłowa 31,6 mm pozwala założyć regulowaną sztycę, jeśli zechcesz zmierzyć się z trudniejszym terenem