Trek X-caliber 2018

X-Caliber został stworzony dla kolarzy, którzy chcą poczuć prawdziwą przygodę podczas wyścigów przełajowych. Model X- Caliber składa się z lekkiej ramy ze stopu Alpha Gold Aluminum i trwałych części przygotowanych z myślą o szlaku. Większa wszechstronność dzięki mocowaniom stojaka, bagażnika i błotnika sprawia, że model X- Caliber można jednego dnia wykorzystać do jazdy na zakupy, a następnego do ścigania się po bezdrożach.

Pogromca górskich tras

Uwaga: Od X-Calibra można się uzależnić. ‎Łączy całokształt ekspertyzy Trek w wyścigowych rowerach XC z przednim zawieszeniem w lekkim i szybkim rowerze, w którym każdy rozmiar ramy dopasowano do właściwego rozmiaru koła.

Nic nie pobije osiągów, prostoty i zabawy w czystej postaci płynącej z hardtaila X-Caliber w wersji z kołami 29 lub 27,5 cali. Świetny do wyścigów XC lub po prostu do śmigania na wąskich trasach.
Główne cechy

Nowa lekka rama z Alpha Gold Aluminium zapewnia niezrównane wrażenia z jazdy
Krótsze dolne rury widełek tylnych i rozstaw piasty Boost141 zwiększają sprawność oraz oferują prześwit na szersze opony
Unowocześniona geometria i zwężana główka ramy E2 zapewniają pewniejsze prowadzenie
Eleganckie wewnętrzne prowadzenie linek i kabli chroni je przed uszkodzeniami, a także umożliwia montaż sztycy regulowanej