Trek Verve+

Niezależnie od tego, czy rozmawiasz z osobą, która nigdy wcześniej nie słyszała o e-rowerach, czy też z osobą, która przekonała się o zaletach tego typu rowerów, warto zacząć od modelu Verve+. Verve+ to idealne rozwiązanie dla klientów chcących dotrzymać tempa szybszym znajomym lub planujących zboczenie ze standardowego szlaku rowerowego. Verve+ pozwala uniezależnić się od sprawności fizycznej i wytrzymałości, umożliwiając po prostu czerpanie przyjemności z jazdy rowerem.
Verve+ umożliwia przyjęcie wyprostowanej pozycji podczas jazdy, zapewnia wysoki poziom komfortu i wyposażony jest w system wspomagania pedałowania zasilany silnikiem pośredniego napędu Bosch Active Line i akumulatorem. Silnik Bosch Active Line oferuje idealny kompromis miedzy mocą zasilania i zasięgiem, z myślą o rowerzystach rekreacyjnych poszukujących niewielkiego wsparcia podczas jazdy. Po prostu wybierz tryb zasilania i zacznij pedałować!
Zintegrowane lampy przednia i tylna są widoczne podczas dnia i włączają się razem z pozostałymi elementami systemu. Błotniki w kolorze ramy chronią przed przykrymi niespodziankami, natomiast mocowania bagażnika gwarantują dużo potencjalnego miejsca na drobiazgi.