Trek top Fuel 98 Factory Racing

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Szukasz wydajnego, sprawnego roweru na szlaki o krótkim skoku zawieszenia, który doskonale radzi sobie w wyścigach długodystansowych i etapowych, a także z trudnymi szlakami i wyścigami XC. Doceniasz przewagę w osiągach włókna węglowego i chcesz superlekkiego roweru z częściami i zawieszeniem godnymi wyścigów.
Użyte technologie

Rama z włókna węglowego OCLV Mountain, usprawniony widelec 120 mm Fox Performance 34 Step-Cast Float z tłumieniem GRIP, damper Fox Performance Float o 115 mm skoku z tyłu i napęd 1×12 SRAM GX Eagle z korbą Truvativ Descendant 7k DUB. Do tego, szerokie koła z włókna węglowego Bontrager Kovee Elite 30 z piastą Rapid Drive z 54 zębami gwarantującymi szybkie zazębianie, podwójna blokada zawieszenia TwistLoc, regulowana sztyca podsiodłowa TwistLoc, kierownica z włókna węglowego OCLV Bontrager Kovee Pro i usprawnione hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano SLX.
Ostatnie słowo

Top Fuel 9.8 to wydajny, sprawny i dający niesamowicie wiele radości rower na szlaki z włókna węglowego o krótkim skoku zawieszenia, który zyskuje jeszcze więcej dzięki usprawnionemu osprzętowi—napędowi, widelcowi i hamulcom. Stworzony został z myślą o poskramianiu trudnego technicznie terenu i zjazdów, pędzeniu po pofalowanych odcinkach oraz stawieniu czoła wyścigom długodystansowym.
Przegląd
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Ten rower pragnie szybkiej jazdy—stworzyliśmy go z użyciem niezawodnych i wydajnych części
Dostajesz rurę dolną Straight Shot poprawiającą sztywność w trudnym terenie i zabezpieczenie ramy Knock Block chroniące ramę przed uderzeniami kierownicy i korony widelca
TwistLoc blokuje jednocześnie przednie i tylne zawieszenie na czas podjazdów i sprintów poprzez prosty ruch przypominający obsługę manetki Grip Shift.
Szersze koła Kovee Elite 30 lepiej trzymają opony, dzięki czemu możesz jechać z niższym ciśnieniem i zyskać na przyczepności.
Z tym rowerem na szlaki o krótkim skoku zawieszenia dostajesz układ, które sprawdzi się w różnych dyscyplinach MTB, w szczególności w jeździe długodystansowej

Prezentujemy najnowszy model Trek Top Fuel 9.8 wykonany pod indywidualne zamówienie klienta ProjectOne po wcześniejszym bikefittingu.

Nowość 2020
Top Fuel 9.8

Cena: 27 699,00 zł brutto możliwość rat 0% lub leasing free
Możesz go mieć za 375,32 zł netto (przy 60 Ratach 0% RRSO).

Top Fuel 9.8 to nad wyraz sprawny rower górski full suspension dla wszystkich uwielbiających wyścigi długodystansowe i rowerzystów, którym nie wystarcza tylko jedna dyscyplina. Łączy najlepsze cechy rowerów do XC i na szlaki w celu stworzenia dającej niewiarygodnie wiele radości, sprawnej i wydajnej maszyny. Jedzie szybko po pofalowanych odcinkach, pędzi po porządnym singletracku i gromi wyścigi długodystansowe. W 9.8 zastosowaliśmy ramę z włókna węglowego OCLV Mountain i usprawnione części, w tym widelec Fox Performance 34 Step-Cast o skoku 120 mm, napęd SRAM GX Eagle oraz koła i kierownicę z włókna węglowego.

Kolor / Viper Red
_______________
Ważne daty to:

11.01.2020 #newplace

UWAGA:

Ze względu na zmianę siedziby od 20 XII 2019 do 11 I 2020 – fabrykarowerow.com jest nieczynna, a od 11 I 2020 zapraszamy na nowy adres Częstochowa ul.Słonimskiego 4

@trekbikes_pl
________________________________
Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n, odpowiadamy w godzinach naszej pracy:

Godziny pracy:

pn.-pt. 10:00-18:00
sobota 10:00-14:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

Fabrykarowerow.com Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa
NIP: 9491731751
IDS: 243617991