Trek Top Fuel 9.8 SL z kolekcji 2019

2019
Top Fuel 9.8 SL

Cena 22 099,00 zł – 24 799,00 zł Model 23642

Top Fuel 9.8 SL to rower górski full suspension do XC dla rowerzystów szukających absolutnej lekkości. Rama z włókna węglowego OCLV Mountain, koła z włókna węglowego Bontrager, 100 mm skoku i lekkie wysokiej klasy części czynią ten rower idealnym towarzyszem dla fanów XC szukających lekkiej i wytrzymałej maszyny, która da im szybkość i sprawność w dzień wyścigów.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Nie chcesz jeździć po szlakach. Wolisz po nich frunąć i potrzebujesz roweru, który dotrzyma Ci kroku podczas wyścigów i maratonów. Doceniasz przewagę oferowaną przez włókno węglowe i chcesz superlekkiego roweru z wyścigowymi częściami i zawieszeniem.
Użyte technologie

Rama z włókna węglowego OCLV Mountain, napęd 1×12 SRAM GX Eagle z usprawnioną korbą z włókna węglowego Truvativ Stylo, szerokie koła z włókna węglowego Bontrager Kovee Elite z piastą Rapid Drive z 54 zębami gwarantującymi szybkie zazębianie. Zyskujesz zawieszenie o skoku 100 mm z przodu i z tyłu, z widelcem RockShox SID RL i amortyzatorem tylnym FOX, a do tego podwójną zdalną blokadę zawieszenia TwistLoc oraz kierownicę i sztycę podsiodłową z włókna węglowego.
Ostatnie słowo

Lekki, szybki i wydajny. Rama i części z włókna węglowego, a do tego sprawne zawieszenie do XC czynią Top Fuel 9.8 SL właściwym wyborem dla rowerzystów szukających rakiety do wyścigów i maratonów cross country.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Ten rower pragnie szybkiej jazdy—stworzyliśmy go z myślą o czystej prędkości z pewnymi i nad wyraz wydajnymi częściami
TwistLoc blokuje jednocześnie przednie i tylne zawieszenie na czas podjazdów i sprintów poprzez prosty ruch przypominający obsługę manetki Grip Shift.
Szersze koła Kovee Elite 30 lepiej trzymają opony, dzięki czemu możesz jechać z niższym ciśnieniem i zyskać na przyczepności.
Dopasuj go do siebie: pełna możliwość konfiguracji w ramach programu Project One