Trek Top Fuel 9.8 dostępny od ręki w fabrykarowerów.com

Top Fuel 9.8 SL

Cema 21 999,00 zł Model 21903 rozmiar 18,5

Top Fuel 9.8 SL to rower full suspension do XC przeznaczony dla rowerzystów szukających przewagi z niskiej masy w każdej postaci. Rama z włókna węglowego OCLV Mountain, koła z włókna węglowego Bontrager, zawieszenie FOX i lekkie, wyczynowe części czynią z tego roweru idealnego towarzysza dla miłośników XC szukających lekkiej i wytrzymałej maszyny, która da im prędkość i sprawność w dzień wyścigu.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Nie chcesz jeździć po szlakach. Wolisz po nich frunąć i potrzebujesz roweru, który dotrzyma Ci kroku podczas wyścigów i maratonów. Doceniasz przewagę oferowaną przez włókno węglowe i chcesz superlekkiego roweru z wyścigowymi częściami i zawieszeniem.
Użyte technologie

Rama z włókna węglowego OCLV Mountain, napęd 1×12 SRAM GX Eagle z ulepszoną karbonową korbą, koła z włókna węglowego Bontrager Kovee Elite z zapewniającą szybkie zazębienie piastą Rapid Drive z 54 zębami, widelec FOX Performance 32 Float o 100 mm skoku i tylne zawieszenie ze zdalną blokadą oraz dostępnym tylko u Treka tłumieniem RE:aktiv XC, a do tego kierownica i sztyca podsiodłowa z włókna węglowego.
Ostatnie słowo

Lekki, szybki i wydajny. Rama i części z włókna węglowego, a do tego nasze najbardziej zaawansowane, najszybsze i najsprawniejsze zawieszenie do XC czynią Top Fuel 9.8 SL właściwym wyborem dla rowerzystów szukających rakiety do wyścigów i maratonów cross country.
Dlaczego uwielbiamy

Ten rower pragnie szybkiej jazdy—stworzyliśmy go z myślą o czystej prędkości z pewnymi i nad wyraz wydajnymi częściami
Podwójna zdalna blokada usztywnia oba amortyzatory podczas podjazdów i sprintów
Dopasuj go do siebie: pełna możliwość konfiguracji dzięki Project One
Superwydajne zawieszenie RE:aktiv XC zapewnia wyjątkową przewagę dzięki technologii zapożyczonej z wyścigów Formuły 1