Trek Top Fuel 9.7

Top Fuel 9.7 to wysoce sprawny rower full suspension do cross country z główną częścią ramy z włókna węglowego OCLV Mountain. Jest lekki, sztywny i zbudowany z myślą o prędkości, a to dzięki zastosowaniu napędu 1×11 SRAM i nowinek w zawieszeniu od magików z FOX. To również pierwszy model w gamie z podwójną blokadą, która pozwala jednocześnie unieruchomić zawieszenie przednie i tylne, gdy chcesz przycisnąć podczas sprintów.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Szybko pokonujesz singletracki, a wyścigi XC też nie są Ci obce. Chcesz przewagi wynikającej z lekkości włókna węglowego, sprawnych części i niesamowitego zawieszenia, a wszystkiego tego w przystępnej cenie.
Użyte technologie

Lekka rama z włókna węglowego OCLV Mountain, widelec FOX Performance 32 Float Step-Cast, amortyzator tylny FOX Performance z dostępną tylko u Treka technologią tłumienia RE:aktiv XC, a do tego podwójna blokada zawieszenia. Dostajesz również napęd 1×11 SRAM NX i koła przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready z piastą Rapid Drive z 54 zębami zapewniającą szybkie zazębienie i przyspieszenie.
Ostatnie słowo

Z Top Fuel 9.7 dostajesz za swoje pieniądze mnóstwo prędkości. To wyjątkowa i wszechstronna maszyna do XC, ale tak naprawdę płacisz za lekką ramę główną z włókna węglowego OCLV Mountain i związany z nią skok w osiągach.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

Dostajesz włókno węglowe tam, gdzie to się liczy, a tył ze stopu aluminium pomaga ograniczyć koszty
Podwójna zdalna blokada usztywnia oba amortyzatory podczas podjazdów i sprintów
Superwydajne zawieszenie RE:aktiv XC zapewnia wyjątkową przewagę dzięki technologii zapożyczonej z wyścigów Formuły 1
Wewnętrzne prowadzenie linek umożliwia wprowadzanie usprawnień, na przykład montaż sztycy regulowanej