Trek Top Fuel

Pełna rozmiarówka dostępna w fabrykarowerów.com
Idealny rower do Cross Country i maratonów.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

W nocy, kiedy leżysz w łóżku po ostrej przejażdżce, zamykasz oczy i śnią Ci się włókno węglowe oraz najlepsze części XC na rynku. Niezależnie od tego, czy ścigasz się czy trenujesz, chcesz pędzić najszybciej. Szukasz roweru, który wychodzi ponad oczekiwania we wszystkich aspektach—niskiej masie, wytrzymałości, prędkości i sprawności.
Użyte technologie

Prawda jest taka: mało co na tym rowerze nie jest z włókna węglowego. Nasza superlekka rama z włókna węglowego OCLV Mountain, koła z włókna węglowego DT Swiss XMC 1200, napęd 1×12 SRAM XX1 Eagle, zawieszenie przednie i tylne FOX Factory o skoku 100 mm wyposażone w wyjątkowo skuteczne tłumienie RE:aktiv XC od Treka i zdalną podwójną blokadę, hamulce z włókna węglowego SRAM Level Ultimate oraz kierownica i sztyca podsiodłowa z włókna węglowego.
Ostatnie słowo

Aż tyle włókna węglowego. To bez wątpienia nasz najszybszy rower full suspension do XC, wyposażony w najlepsze dostępne części. Rama w całości z włókna węglowego OCLV Mountain, najwyższej klasy zawieszenie i części z włókna węglowego czynią razem Top Fuel 9.9 RSL najszybszym rowerem na linii. Reszta należy do Ciebie.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

Oto osiągi full suspension w masie hardtaila
To ulubiony wybór Trek Factory Racing XC i nie bez powodu: to nasz najszybszy rower XC
Podwójna zdalna blokada usztywnia oba amortyzatory podczas podjazdów i sprintów
Dopasuj go do siebie: pełna możliwość konfiguracji dzięki Project One
Superwydajne zawieszenie RE:aktiv XC zapewnia wyjątkową przewagę dzięki technologii zapożyczonej z wyścigów Formuły 1
Zarządzanie okablowaniem Control Freak umożliwia dopasowanie konfiguracji, utrzymanie porządku w linkach i przewodach, a także poprowadzić dowolną kombinację elementów sterowania