Trek Super commuter+ 7

2019
Super commuter+ 7

Cena: 15 399,00 zł Model 23193

Super Commuter+ 7 to wyczynowy rower elektryczny zbudowany dla osób dojeżdżających do pracy, którzy cenią sobie niezawodność, prędkość i styl. Mocny system Bosch, który pomaga utrzymać prędkości do 25 km/h, wiele przemyślanych detali technicznych oraz grupy części o niewygórowanej cenie czynią z tego roweru elektrycznego wysokowartościowe rozwiązanie dla lepszych codziennych dojazdów do pracy.

Kolor / Matte Trek Black

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Jesteś mieszkańcem miasta poszukującym lepszego środka do codziennych dojazdów do pracy, takiego jak stylowy rower elektryczny. Cenisz sobie niezawodność, trwałość, wyrafinowany styl i łatwość użytkowania.
Użyte technologie

Sercem roweru Super Commuter+ 7 jest 250-watowy silnik Bosch Performance Line, który pomaga utrzymać prędkości do 25 km/h. Jest on wyposażony w pojemny akumulator Bosch PowerPack 500, który łatwo się demontuje w celu naładowania z dowolnego gniazda elektrycznego, oraz elegancki wyświetlacz Bosch Purion, na którym możesz sprawdzić swoją prędkość, dystans i zasięg akumulatora. Plus 10-biegowy napęd Shimano Deore, hydrauliczne hamulce tarczowe zapewniające siłę hamowania w każdych warunkach pogodowych, błotniki, bagażnik tylny oraz oświetlenie przednie i tylne.
Ostatnie słowo

Ten zaawansowany rower elektryczny osiąga najwyższe oceny w zakresie technologii, stylu i wartości. Jest on wyposażony w mocny system Bosch, wiele przemyślanych szczegółów technicznych, grupy części o wysokiej wartości dla zapewnienia niezawodności i trwałości przez długi okres czasu.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Dojazdy do pracy bez potu oznaczają, że dojedziesz na miejsce wypoczęty, a nie jak byś właśnie wyszedł z siłowni
Super Commuter+ to maszyna powodująca zmianę nastawienia, dzięki której ponownie zastanowisz się nad włączeniem kolarstwa do swojego codziennego życia
Jest w pełni gotowy do jazdy, dzięki takim akcesoriom jak błotniki, bagażnik i światła, które świecą niezależnie od akumulatora
Akumulator jest bardzo pewnie przytwierdzony podczas jazdy, ale jednocześnie daje się łatwo zdemontować i można go ładować z dowolnego gniazdka na rowerze lub poza nim.