Trek Stache 2019

Stache jest dla rowerzystów pragnących sprawności roweru na szlaki full suspension, jednocześnie cechującego się prostotą i wydajnością hardtaila. 29-calowe opony o szerokości 3 cali pokonują trudny teren z niesamowitą przyczepnością i stabilnością, a wyjątkowo krótkie dolne rury widełek tylnych oraz ciekawe rozwiązania techniczne czynią Stache zwinną i rozrywkową maszyną.

Przewaga 29+

Nie ma innego hardtaila, który mógłby się równać prędkością, prowadzeniem i sprawnością ze Stache oraz jego oponami 29 x 3”. Ogromna powierzchnia styku zapewnia niewiarygodną przyczepność, a wyjątkowo duża średnica całkowita ułatwia skuteczne utrzymywanie wysokiej prędkości.

Nad wyraz zwinny

Z większymi oponami Stache przejedziesz po wszystkim na trasie jak terenówka, ale to wciąż niewiarygodnie zwinny rower dzięki wyjątkowo krótkim, 420 mm dolnym rurom widełek tylnych możliwym dzięki podniesionej rurze mid-stay.

Wysokiej klasy osprzęt na szlaki

Każdy Stache wyposażony jest w części idealne na ostre trasy. Dostajesz sztycę regulowaną, dzięki której siodełko nie przeszkadza Ci podczas zjazdów, widelec o 120 mm skoku pochłaniający większe nierówności i niezawodny napęd 1x o szerokim zakresie przełożeń.

Włókno węglowe OCLV Mountain lub Alpha Platinum Aluminium

Stache dostępny jest z ramami z włókna węglowego OCLV Mountain lub Alpha Platinum Aluminium. Wybierz włókno węglowe, z którym pojedziesz szybko i płynnie na lekkiej maszynie albo oszczędź portfel z naszym najwyższej klasy stopem aluminium.