TREK Stach 2019.

Stache 9.7 to nasz najlżejszy hardtail 29+ na szlaki. Zbudowany jest na ramie z włókna węglowego OCLV Mountain, niesamowicie lekkiej jak na jej rozmiar, najwyższej klasy widelca RockShox Pike RL o skoku 120 mm i wysoce wydajnych części, takich jak napęd SRAM Eagle. Opony 3” mid-fat i rama w pełni z włókna węglowego czynią z niego najbardziej rozrywkowy i sprawny górski hardtail wszechczasów.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Szybkie i rozrywkowe przejazdy po szlakach z przyjaciółmi to dla Ciebie podstawa. Chcesz jednak bawić się jeszcze szybciej i dlatego szukasz ramy z włókna węglowego oraz najlepszych części, które razem pomogą Ci podczas długich przejażdżek.
Użyte technologie

Lekka rama z włókna węglowego OCLV Mountain z hakami Stranglehold, widelec RockShox Pike RL o skoku 120 mm i napęd 1×12 SRAM GX Eagle. Do tego, obręcze SUNringlé Duroc 50 mm, dołączona taśma do obręczy i zawory, opony 29×3˝ Bontrager XR2 Team Issue, sztyca regulowana Bontrager Drop Line, kierownica z włókna węglowego 35 mm Bontrager Line Pro dopasowana do potężnej budowy tego wszędojezdnego potwora.
Ostatnie słowo

Stache 9.7 łączy lekkość i płynność włókna węglowego z przyczepnością i pędem opon mid-fat 29+. W efekcie powstał dający wiele radości hardtail, na którym możesz zabawić się tak z kochającymi dystans miłośnikami XC, jak i z niepokornymi znajomymi jeżdżącymi po szlakach.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Rozmiar 29+ ma wiele atutów, a ta lekka rama z włókna węglowego uwalnia pełen potencjał platformy.
Baw się szybciej niż kiedykolwiek z lekką ramą z włókna węglowego Stache i osprzętem najwyższej klasy
Stache jest niewiarygodnie wszechstronny i tak samo dobrze czuje się podczas wielodniowych wypraw, jak i na trudnym singletracku
Nie tylko my go kochamy: Outside Magazine stwierdził po prostu: „[Stache 9.7] to najlepszy hardtail świata—bez wątpliwości.”
Naprawdę łatwo przejść na system bezdętkowy dzięki kołom Tubeless Ready i dołączonym taśmom do obręczy oraz zaworom.
_____________________________________

Zapraszamy również do sklepu online:
https://sklep.fabrykarowerow.com/

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n:

Godziny pracy:

pn.-pt. 9:00-19:00
sobota 10:00-16:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

Fabrykarowerów.com Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa

NIP: 9491731751
IDS: 243617991