Trek Speed Concept rower do triatlonu.

2019
Speed Concept

Cena: 19 899,00 zł – 22 599,00 zł

Model 22054

Wiele przemawia za Speed Concept, ale najbardziej prędkość. To nasz najbardziej aerodynamiczny rower, który idealnie sprawdza się jako maszyna do triathlonów i czasówek, których miłośnicy wiedzą, że liczy się każda sekunda. Dodatkowo, to wyjątkowo korzystny wybór—szerokie możliwości regulacji, integracja, opcje dopasowania, aerodynamiczne koła z włókna węglowego i napęd 11-biegowy, a to wszystko w wyjątkowo aerodynamicznym rowerze stworzonym z myślą o czystej prędkości.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Zwycięstwo to Twój cel i szukasz aerodynamicznej przewagi, której inne rowery triathlonowe po prostu nie dają. Rozumiesz, że dopasowanie to kluczowy element dla szybkiej jazdy i chcesz roweru, który zapewni wręcz nieskończony zakres regulacji do idealnej pozycji aero.
Użyte technologie

Lekka rama z włókna węglowego OCLV Serii 500, ograniczający opór powietrza kształt rur Kammtail Virtual Foil (KVF), 11-biegowy napęd oparty w całości na Shimano Ultegra, z manetkami Dura-Ace na końcach kierownicy, w pełni zintegrowane kierownica/mostek, triathlonowe siodełko Bontrager Hilo Comp zapewniające agresywną i aerodynamiczną pozycję, i aerodynamiczne koła bezdętkowe Bontrager Aeolus 5 Comp TLR.
Ostatnie słowo

Jeśli jeździsz na Speed Concept, jeździsz szybko. Lekka rama z włókna węglowego, aerodynamiczne rury, koła z włókna węglowego i 11-biegowy napęd Shimano Ultegra przekładają się na prędkość i wydajność tam, gdzie jest to najważniejsze. Triathloniści, miłośnicy czasówek i demony prędkości—to maszyna dla was.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

To triathlonowy super-rower, który pokazał, że jest najszybszy w tunelu aerodynamicznym
Osobiste rekordy istnieją po to, by je pokonywać, a Speed Concept to rower stworzony, aby ułatwić Ci osiągnięcie celów, chociażby lepszego czasu na odcinku rowerowym, czy nowego rekordu prędkości
Dopasuj go do siebie: pełna możliwość konfiguracji w ramach programu Project One
Speed Concept łatwo wyregulować, a do tego dostępny jest w rozszerzonej gamie rozmiarów, więc każdy znajdzie najszybszy i najlepiej dopasowany do swoich potrzeb rower
Prosta budowa, prosta podróż: szybki montaż ułatwia podróżowanie na wyścigi