Trek Speed Concept Project One


Project One od Trek

Przedstawiamy triathlonowa maszynę wyścigowa Trek Speed Concept.

Rower zaprojektowany zgodnie z indywidualnym zamówieniem klienta którego celem jest IronMen, rower wcześniej został spersonalizowany również pod kątem bikefittingu czyli proporcji/dysproporcji użytkownika, zakresu ruchowości i ich ograniczeń jak i samych wymiarów – a wszystko pod bacznym okiem naszego magistra fizjoterapeuty/ bike fittera II-go stopnia Michała Barczyńskiego.

Wartość projektu: 34 999 zł brutto

Kilka zdań o samym rowerze Trek Speed Concept

Speed Concept to czyste osiągi w triathlonie, w aerodynamicznym opakowaniu. Oferuje całkowitą, aerodynamiczną integrację, niewiarygodne dopasowanie, a nawet personalizację Project One, wszystko to w jednym niesamowitym systemie.

Najszybszy rower na świecie

Zwiększyliśmy sztywność i zmniejszyliśmy masę naszej najbardziej aerodynamicznej ramy, aby zapewnić Ci każdą możliwą przewagę na trasie.

Prosta konstrukcja, łatwa jazda

Całościowe podejście do aerodynamiki roweru integruje ramę, rowerzystę, hamulce, linki, elektronikę oraz bagażnik, aby znacznie zmniejszyć opór powietrza i zyskać cenne sekundy.
Dowiedz się więcej

Prosta konstrukcja, łatwa jazda

Speed Concept ma największy zakres ustawień spośród wszystkich elitarnych rowerów triatlonowych, pozwala również na szybki montaż i łatwe dokonywanie ustawień, które ułatwiają jazdę.

Personalizacja Project One

Nie zadowalaj się rowerem stworzonym dla kogoś innego. Ustal stylistykę, dopasowanie i elementy które Ci odpowiadają, w ramach najlepszego w swojej klasie programu personalizacji.

________________________________
UWAGA NOWY ADRES:

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n, odpowiadamy w godzinach naszej pracy:

Godziny pracy:

pn.-pt. 09:00-19:00
sobota 10:00-15:00

Sklep.: 536 40 64 62
Serwis tel.: 505 700 393
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

Fabrykarowerow.com Wojciech Kluk
ul. Słonimskiego 4
42-218 Częstochowa
NIP: 9491731751
IDS: 243617991