Trek Slash w Project One

Co może być lepsze niż nowy Slash? Nowy Slash z Project One!

Nowy Slash budzi mnóstwo zainteresowania wśród miłośników enduro i szlaków. Rower, który stał się wzorem dla 29erów o dużym skoku został teraz kompletnie odświeżony i wrócił na czoło paczki.
Teraz, Project One pozwala rowerzystom wyróżnić swojego potwora z wielkim skokiem. Dzięki wprowadzonym niedawno, w lipcu, nowym wzorom malowania mogą mieć rower na szlaki o nieprzeciętnym wyglądzie i dodatkowo dostosować go poprzez dobranie osprzętu trafiającego idealnie w ich potrzeby.
Splatter Fade

Splatter Fade to wzór malowania Project One dostępny wyłącznie dla rowerów górskich, nadający nowego sznytu klasycznemu wzorowi. Do wyboru jest 12 specjalnie dobranych wzorów Splatter Fade, od wyrazistych i nieszablonowych neonowych barw po subtelne i klasyczne ziemiste kolory.
Full Fade/Solid Logo

Może klient nie jest do końca przekonany, czy chce wracać do fascynacji rozbryzgami z lat dziewięćdziesiątych? Spróbuj wtedy wyjątkowych opcji Full Fade i Solid Logo, pozwalając klientowi dobrać coś wyrazistego i wyjątkowego lub wyrafinowanego i subtelnego.
Project One Icon

Nie ma nic lepszego niż wystrojony rower do enduro. Skorzystaj z prawdziwych dzieł sztuki w kolekcji P1 Icon, aby nadać rowerowi klienta wyrafinowany styl, który przyciągnie wzrok nim zaatakuje on trasę. Slash dostępny jest z następującymi wzorami malowania P1 Icon: Prismatic Pearl, Cosmos, Holographic Diamond Flake, Amplified Alchemy i Sweet Gold Leaf.
Wybierz osprzęt

Chociaż wybieranie kolorów daje mnóstwo radości, miłośnicy kolarstwa górskiego co najmniej tak samo lubią dobierać osprzęt. W Project One zainteresowani Slashem mogą wybrać swój ulubiony napęd lub zawieszenie spośród produktów firm takich jak Shimano, SRAM, FOX i RockShox. Slash 9.8 i Slash 9.9 dostępne są w Project One.