Trek Slash rowerem górskim roku wg. pinkbike.com

Największy Internetowy portal MTB ogłasza 29era o dużym skoku rowerem roku 2017!

Jako jedna z największych stron rowerowych na świecie, i zdecydowanie największa strona MTB, pinkbike.com jest wyznacznikiem trendów w świecie rowerów górskich. W kategorii o najsilniejszej konkurencji – Rower Roku, Trek Slash zdobył tę jakże cenną nagrodę.

“Rwąca grzywy prędkości i magiczne wręcz możliwości zjazdowe pomogły przebić się przed konkurencję w walce o tytuł „Roweru MTB Roku”. Jest to bezwględny fakt, wskazujący na to, do kogo należy przyszłość w wyścigach enduro i DH. Bez wątpienia 29er zamknął swój pokraczny etap bycia słoniem w składzie porcelany, a w 2017 Slash udowodnił, że jego możliwości nie są już niczym ograniczone.”

Czytaj cały artykuł tutaj

Trek Slash to maszyna enduro z 29 calowymi kołami i skokiem 150 mm tył/160mm przód. Rower stał się bardzo popularny na wyścigach enduro, oraz na ciężkich i wymagających trasach gdzie większe koła i rama inspirowana rowerami zjazdowymi czują się jak u siebie. Jego popularność wciąż rośnie, a premiera modelu Slash 9.7 idealnie wpasowuje się w rynek jako model najbardziej atrakcyjny na tle swojej konkurencji.

Rok 2017 był wspaniałym rokiem dla kolekcji rowerów w pełni amortyzowanych Treka i jest to już druga prestiżowa nagroda „Rower MTB Roku” przyznana rowerowi Trek. Brytyjskie wydawnictwo MBR przyznało nagrodę modelowi Fuel EX 7. Dowiedz się, dlaczego wybrali Fuel EX 7 jako zwycięzcę.