Trek Slash 9.9 model 2019 – przedstawiamy.

Ma ktoś jakieś wątpliwości ?

Slash 9.9 to najszybszy rower górski enduro w całej gamie, więc nie powinno zaskakiwać, że to ulubiona maszyna sportowców z Trek Factory Racing Enduro. Włókno węglowe wszędzie, gdzie ma to znaczenie, widelec FOX Factory, amortyzator tylny z dostępnym tylko u Treka tłumieniem RE:aktiv z Thru Shaft, szybkie koła 29-calowe z włókna węglowego i napęd w pełni oparty na SRAM X01 Eagle czynią z tej topowej maszyny niekwestionowanego króla enduro.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Szukasz przewagi w osiągach, którą dają tylko rowery enduro wykorzystywane w zawodach Mistrzostw Świata. Lubisz jeździć szybko, ostro i ścinać zakręty aż po najwyższy stopień podium.
Użyte technologie

Wytrzymała rama z włókna węglowego OCLV Mountain, widelec FOX Factory 36 Float o skoku 160 mm z tłumieniem GRIP2 i amortyzator tylny RockShox Deluxe RT3 z dostępnym tylko u Treka tłumieniem RE:aktiv z Thru Shaft. Do tego, napęd 1×12 SRAM X01 Eagle, sztyca regulowana Bontrager Line i koła Bontrager Line Carbon 30 z piastą tylną Rapid Drive o 54 zębach zapewniającą szybkie przyspieszenie, gdy najbardziej tego potrzebujesz.
Ostatnie słowo

W tym rowerze nie ma nawet jednej części, która nie powstała z myślą o jeździe z szaloną prędkością po najdzikszych trasach enduro na świecie. Szybko, ostro, szybko, radośnie, szybko. Czy wspomnieliśmy już, że ten rower jeździ szybko?
Przegląd
2019 Slash
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

RE:aktiv z Thru Shaft pracuje szybciej niż normalny amortyzator, więc lepiej trzyma się terenu i pozwala Ci zachować kontrolę
Tak samo dobrze czuje się na trasie wyścigu i w dziczy—Tak, Slash to rower wyścigowy, ale daje multum radości na trudniejszych szlakach.
Nie tylko my go kochamy: Slash otrzymał tytuł „Roweru górskiego roku” od Pinkbike.
_____________________________________

Zapraszamy również do sklepu online:
https://sklep.fabrykarowerow.com/

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n:

Godziny pracy:

pn.-pt. 9:00-19:00
sobota 10:00-16:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

Fabrykarowerów.com Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa

NIP: 9491731751
IDS: 243617991