Trek Slash 8 x 2 ;)

2019
Trek Slash 8 x 2 ;)

Cena 13 199,00 zł brutto ( w tym 23% vat )
Możliwość rat 60 rat 0% RRSO
Model 24328

Slash 8 to aluminiowy rower górski enduro z 29-calowymi kołami, widelcem RockShox o 160 mm skoku i amortyzatorem tylnym z dostępnym tylko u Treka tłumieniem RE:aktiv z Thru Shaft. Inteligentnie dobrane części, wysokiej klasy zawieszenie i mocna rama z Alpha Aluminium czynią ze Slash 8 korzystną maszynę dla ścigających się w enduro i miłośników jazdy terenowej radzących sobie z trudnymi zjazdami szybciej niż ktokolwiek inny w ich grupie.

Kolor / Matte Trek BlackSlash to 29er o długim skoku stworzony do ścigania się z czasem lub pogoni za znajomymi. 150 mm skoku tylnego zawieszenia, części gotowe na trudy Enduro i szybko toczące się 29-calowe koła sprawiają, że Slash jest idealnym rowerem górskim dla rowerzystów, którzy lubią ostrą jazdę i pokonywanie technicznych sekcji z niesamowitą prędkością.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Żyjesz kolarstwem górskim w 100% i chcesz dużego roweru z dużymi kołami, z którymi pokonasz przeszkody stojące między Tobą i kolejnym wyzwaniem. Rower nie tylko świetnie radzi sobie z wyścigami enduro, ale też daje mnóstwo radości na trudnych szlakach.
Użyte technologie

Wytrzymała rama Alpha Platinum Aluminium, widelec RockShox Yari RC o skoku 160 mm i amortyzator tylny RockShox Deluxe z wyjątkowo responsywnym tłumieniem RE:aktiv z Thru Shaft dostępnym tylko u Treka. Do tego, napęd 1×12 SRAM GX Eagle, sztyca regulowana Bontrager Line i koła Bontrager Line Comp 30 z piastą tylną Rapid Drive o 54 zębach zapewniającą szybkie zazębienie.
Ostatnie słowo

Ze Slash 8 zyskujesz konkretne osiągi enduro dzięki inteligentnie dobranym komponentom, które nie wyczyszczą Twojego portfela. Rama z Alpha Aluminium, mocne zawieszenie i napęd 1×12 Eagle składają się na rower, który czuje się tak samo dobrze na trasie wyścigu, jak i podczas długiej przejażdżki po lesie.
Przegląd
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

RE:aktiv z Thru Shaft pracuje szybciej niż normalny amortyzator, więc lepiej trzyma się terenu i pozwala Ci zachować kontrolę
Mino Link pozwala regulować geometrię, więc dostajesz rower na wyścigi enduro i super sprawny rower na szlaki w jednym
Tak samo dobrze czuje się na trasie wyścigu i w dziczy—Tak, Slash to rower wyścigowy, ale daje multum radości na trudniejszych szlakach.
Nie tylko my go kochamy: Slash otrzymał tytuł „Roweru górskiego roku” od Pinkbike

Więcej info, zapraszamy do nas:
https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-g%C3%B3rskie/rowery-szlakowe/slash/slash-8/p/24328/?colorCode=black
____________________________________

Zapraszamy również do sklepu online:
https://sklep.fabrykarowerow.com/

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n:

Godziny pracy:

pn.-pt. 9:00-19:00
sobota 10:00-16:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

http://xn--fabrykarowerw-mlb.com/ Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa

NIP: 9491731751
IDS: 243617991