Trek Slash 8 dostępne od reki w fabrykarowerów.com

2019
Slash 8

Cena 13 199,00 zł Model 24328

Slash 8 to aluminiowy rower górski enduro z 29-calowymi kołami, widelcem RockShox o 160 mm skoku i amortyzatorem tylnym z dostępnym tylko u Treka tłumieniem RE:aktiv z Thru Shaft. Inteligentnie dobrane części, wysokiej klasy zawieszenie i mocna rama z Alpha Aluminium czynią ze Slash 8 korzystną maszynę dla ścigających się w enduro i miłośników jazdy terenowej radzących sobie z trudnymi zjazdami szybciej niż ktokolwiek inny w ich grupie.

Kolor / Miami to Volt FadeSlash to 29er o długim skoku stworzony do ścigania się z czasem lub pogoni za znajomymi. 150 mm skoku tylnego zawieszenia, części gotowe na trudy Enduro i szybko toczące się 29-calowe koła sprawiają, że Slash jest idealnym rowerem górskim dla rowerzystów, którzy lubią ostrą jazdę i pokonywanie technicznych sekcji z niesamowitą prędkością.

Niezrównana jakość jazdy

Dzięki wyjątkowej technologii ram Treka, Slash jest pewny i stabilny nawet na najtrudniejszych szlakach. Przekłada się to na wygodniejszą jazdę w trudnym terenie i pewne pokonywanie ostrych zakrętów. Kiedy ciśniesz na Slashu, on wyciska z Ciebie jeszcze więcej.
Dowiedz się więcej o ABP
Dowiedz się więcej o zabezpieczeniu Knock Block

Wyjątkowa i innowacyjna technologia zawieszenia

Wszystkie modele Slash są wyposażone w amortyzator RE:aktiv z technologią Thru Shaft Treka. Technologia ta reaguje na zmiany terenu szybciej niż jakakolwiek inna na rynku, zapewniając większą przyczepność i lepszą kontrolę.
Dowiedz się więcej o amortyzatorze RE:aktiv z technologią Thru Shaft

Dopasowane detale ramy

Każdy Slash to przemyślane detale ramy, przekładające się na świetny wygląd i super jazdę. Mino Link umożliwia szybkie dostosowanie geometrii, a wewnętrzne prowadzenie linek Control Freak zapewnia ich czystość bez względu na rodzaj systemu zmiany przełożeń.
Dowiedz się więcej o Mino Link
Dowiedz się więcej o Control Freak

Więcej wariantów ram

Slash jest teraz dostępny w opcjach ram z włókna węglowego OCLV Mountain Carbon oraz Aluminium Alpha Platinum, dzięki czemu więcej rowerzystów może skorzystać z najlepszej kombinacji prędkości i wydajności 29era o długim skoku. Dodatkowe jasne opcje kolorystyczne każdego modelu pozwalają wybrać rower Slash pasujący do Twojego stylu.