Trek Slash

Slash to 29er o długim skoku stworzony do ścigania się z czasem lub pogoni za znajomymi. 150 mm skoku tylnego zawieszenia, części gotowe na trudy Enduro i szybko toczące się 29-calowe koła sprawiają, że Slash jest idealnym rowerem górskim dla rowerzystów, którzy lubią ostrą jazdę i pokonywanie technicznych sekcji z niesamowitą prędkością.

Niezrównana jakość jazdy

Dzięki wyjątkowej technologii ram Treka, Slash jest pewny i stabilny nawet na najtrudniejszych szlakach. Przekłada się to na wygodniejszą jazdę w trudnym terenie i pewne pokonywanie ostrych zakrętów. Kiedy ciśniesz na Slashu, on wyciska z Ciebie jeszcze więcej.
Dowiedz się więcej o ABP
arrow_forward
Dowiedz się więcej o zabezpieczeniu Knock Block
arrow_forward

Wyjątkowa i innowacyjna technologia zawieszenia

Wszystkie modele Slash są wyposażone w amortyzator RE:aktiv z technologią Thru Shaft Treka. Technologia ta reaguje na zmiany terenu szybciej niż jakakolwiek inna na rynku, zapewniając większą przyczepność i lepszą kontrolę.
Dowiedz się więcej o amortyzatorze RE:aktiv z technologią Thru Shaft
arrow_forward

Dopasowane detale ramy

Każdy Slash to przemyślane detale ramy, przekładające się na świetny wygląd i super jazdę. Mino Link umożliwia szybkie dostosowanie geometrii, a wewnętrzne prowadzenie linek Control Freak zapewnia ich czystość bez względu na rodzaj systemu zmiany przełożeń.
Dowiedz się więcej o Mino Link
arrow_forward
Dowiedz się więcej o Control Freak
arrow_forward

Więcej wariantów ram

Slash jest teraz dostępny w opcjach ram z włókna węglowego OCLV Mountain Carbon oraz Aluminium Alpha Platinum, dzięki czemu więcej rowerzystów może skorzystać z najlepszej kombinacji prędkości i wydajności 29era o długim skoku. Dodatkowe jasne opcje kolorystyczne każdego modelu pozwalają wybrać rower Slash pasujący do Twojego stylu.