Trek Slash 2019

Przedstawiamy nową, szerszą gamę Slash.

Slash wraca w nowych cenach, z nowymi kolorami i nową opcją z ramą ze stopu aluminium.

Opracowaliśmy Slash specjalnie z myślą o wyścigach enduro, z jego szybkimi kołami 29-calowymi, 150 mm/160 mm skoku i ramą z włókna węglowego. Jednak wyścigi to nie jedyna jego mocna strona. Wszystko, co czyni Slash wspaniałym wyborem do enduro oznacza też, że jest też szybkim i dającym wiele radości rowerem na szlaki. Największa na świecie strona o rowerach górskich Pinkbike zgodziła się z tym i przynała mu tytuł Roweru Roku.

Dlatego rozszerzyliśmy gamę Slash, dając szerszy wybór rowerzystom. Aby obniżyć cenę początkową, dodaliśmy do oferty Slash 8 z ramą z Alpha Platinum Aluminium. Oferuje te same rozwiązania, dzięki którym Slash z włókna węglowego zapewnia niezrównane wrażenia z jazdy, takie jak ABP, rurę dolną Straight Shot, a nawet wyjątkowy, dostępny tylko u Treka damper RE:aktiv z Thru Shaft.

Na drugim końcu gamy przywracamy Slash 9.9 z włókna węglowego z napędem SRAM X01 Eagle w zdecydowanie niższej cenie. Dzięki kołom z włókna węglowego, damperowi RE:aktiv z Thru Shaft i widelcowi Fox Factory Twoi klienci dostają ze Slash 9.9 lepsze osiągi za swoje pieniądze.

Udostępniamy również rowerzystom więcej kolorów. Każdy model Slash jest teraz dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych. Standardowe malowanie oferuje bardziej subtelny styl, a wspólne alternatywne malowanie w jasne i odważne kolory przyciąga wzrok.