Trek Session 9.9 29 model 2019

Rowery DH zbudowane są z myślą o wielkich wyzwaniach, niezależnie od tego, czy pędzisz po trasie zjazdowej znanej z mistrzostw świata, czy też po gravity parku. Dostępne na wyłączność technologie, od niesamowicie zaawansowanych zawieszeń po ramy pozwalające na dokładną regulację geometrii i przez to lepszą kontrolę, czynią te rowery najlżejszymi i najmocniejszymi rowerami zjazdowymi na trasie.

NOWOŚĆ 2019
Session 9.9 29

Cena 35 299,00 zł Model 24584

Session 9.9 to szczyt osiągów dla rowerów DH. Powstał w jednym celu: jak najszybszym zjeżdżaniu z gór. Łączy sprawdzone części Shimano Saint z naszą wysokiej jakości ramą z włókna węglowego OCLV Mountain i zawieszenie FOX Factory z nadzwyczaj szybkimi kołami 29-calowymi. Jeżdżą na nim zawodowcy i jest ulubionym rowerem Mistrza Świata Gee Athertona.

Kolor / Matte Carbon Smoke

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Chcesz najszybszego roweru zjazdowego w naszej ofercie. Chcesz prędkości zapewnianej przez koła 29-calowe i stabilności rasowej ramy do DH. Wyszukujesz najszybsze trasy i największe skoki. Lubisz dopasować swój rower i chcesz mieć możliwość dokładnej regulacji zawieszenia, dopasowania i prowadzenia roweru, w którym nie ma miejsca na kompromisy.
Użyte technologie

Rama z włókna węglowego OCLV Mountain, regulowane zawieszenie pneumatyczne FOX Factory o 190 mm skoku z przodu i z tyłu, koła Bontrager Line DH i sprawdzony napęd oraz hamulce Shimano Saint. To pełnokrwisty rower na wyścigi DH, zbudowany tak, by możliwe było ustawienie go za pomocą Mino Link i sterów z regulowanym kątem na najszybsze przejazdy.
Ostatnie słowo

Najlepsza rama, najlepsze zawieszenie, najlepsze części i szybkie koła 29-calowe. To jedyny wybór, jeśli naprawdę kochasz downhill. Session 9.9 to po prostu najszybszy rower na górze, nawet jeśli ta jest punktem na mapie Mistrzostw Świata.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Jest jak precyzyjne narzędzie, które daje Ci pewność do pędzenia w dół gór i wybierania najszybszych oraz najbardziej wymagających tras
Najszybsze przejazdy wymagają najlepiej dostosowanego roweru: zawieszenie przednie i tylne ze sprężyną powietrzną zastosowane w Session 9.9 umożliwia regulację i łatwo je dopasować do różnych tras
Mino Link i miski sterowe o stałym kącie pozwalają dobrać geometrię w celu uzyskania pożądanej charakterystyki prowadzenia