Trek Session 2019

Pędzimy w dół?

Mistrz Świata, Session, powstał z myślą o wygrywaniu. Nowa rama z włókna węglowego OCLV, odświeżona geometria, nowoczesny amortyzator powietrzny i sztywniejsza konstrukcja czynią ten rower szybszym niż kiedykolwiek wcześniej.

Session to rower DH, który wyróżnia się na najtrudniejszych trasach zjazdowych. Zaatakuj każdy teren z naszym najbardziej zaawansowanym zawieszeniem i geometrią, którą można dostosować do każdego wyścigu.
Konstrukcja dla prawdziwego miłośnika DH

Szerszy rozstaw kół, sprawdzony w wyścigach Mistrzostw Świata, widelec dwupółkowy 203 mm, szersze piasty 157×12 z osią przelotową, a do tego koła 27,5-calowe zapewniające stabilność, responsywność i prędkość.
Regulowana geometria

Dopasuj kąt główki ramy i wysokość suportu za pomocą Mino Link dokładnie tak, jak chcesz. Session z włókna węglowego występuje z opcjonalnymi kątowymi nasadkami na stery, co pozwala uzyskać ddodatkowy stopień regulacji.
Najmocniejsze włókno węglowe

Trasy do jazdy zjazdowej są bezwzględnymi i pełnymi kamieni wrogami włókna węglowego. Rama Session z włókna węglowego OCLV Mountain z osłonami jest przygotowana na podjęcie takiego wyzwania.
Płynne, kontrolowane hamowanie

Opracowany przez nas system ABP (Active Braking Pivot) zapobiega usztywnianiu zawieszenia podczas hamowania, zapewniając niezawodną i stabilną kontrolę.