Trek seria UM+

Zapraszamy do zapoznani się z naszą oferta rowerów ze wspomaganiem elektrycznych tzw. elektryków.
Posiadamy kolekcję roweró DEMO do jazd próbnych zapraszamy.

Seria UM+ przeznaczona jest dla młodszej grupy docelowej.

E-rowery z serii Utility Midmotor stanowią osobną kategorię w naszej ofercie rowerów elektrycznych.

Powstały z myślą o jeździe w mieście. Największe znaczenie ma prosta obsługa, ponieważ użytkownik musi przemieścić się z punktu A do punktu B. Dodatkową zaletą jest nowoczesny wygląd i komfort jazdy.

W skrócie, model UM1+ charakteryzuje się modnym wyglądem i specyfikacją przystosowaną do jazdy w mieście. Sztywny widelec przedni i sztycę podsiodłową bez amortyzacji skonfigurowano z grubymi oponami w celu zapewnienia dodatkowego komfortu. W pełni zabudowana osłona łańcucha z 7-biegową przekładnią w piaście prawie nie wymaga obsługi i jest przyjazna dla użytkownika.

Model UM3+ to rower do dojazdów do pracy. W tym modelu akumulator zabudowano w rurze dolnej. Znacznie poprawiono rozkład masy i zastosowano korzystną specyfikację, obejmującą płynnie działające przełożenia przerzutki i hamulce tarczowe zapewniające odpowiednią siłę hamowania niezależnie od okoliczności.

Modele z serii UM+ wyposażone są w najnowsze silniki firmy Bosch ( 3. generacji): rowery UM+ wyposażone są w silnik Active Cruise (250 W, 40 Nm), natomiast model UM3+ wyposażono w silnik Active Plus Cruise (250 W, 50 Nm).

W skrócie,
są to e-rowery o nowoczesnym i modnym wyglądzie,
z wytrzymałymi częściami do jazdy w mieście
oraz z najnowszymi silnikami firmy Bosch (3. generacji).