TREK rowery dla Kobiet – Trek poszerza ofertę Damskich rowerów szosowych

Damskie modele Domane stanowią najlepszą ofertę produktów skierowanych do kobiet przygotowaną przez Trek.

Najlepiej sprzedająca się linia rowerów szosowych Domane oferowana przez Trek rozszerzyła się o modele damskie. Rowery damskie Domane zapewniają nadzwyczajnie gładką jazdę, która jest szeroko wychwalana i porównywalna z wynikami męskich odpowiedników, a także oferują wyjątkową technologię Women’s Specific Design (WSD) we wszystkich kluczowych punktach.

Decyzja o wprowadzeniu dawnych modeli Silque i Lexa do struktury nazewnictwa Domane jest częścią strategii firmy Trek polegającej na oferowaniu wszystkim użytkowniczkom zarówno damskich modeli, jak i modeli z linii głównej, które opierają się na tej samej technologii i charakteryzują się identycznymi wynikami.

Emily Bremer, kierownik ds. marketingu linii damskiej w firmie Trek, wyjaśnia: Wierzymy, że na proces zakupu powinien mieć wpływ przede wszystkim styl jazdy, a dopiero potem płeć rowerzysty. W idealnej sytuacji kobieta, która jest zainteresowana modelem zapewniającym wyrównywanie drogi, powinna móc wybierać spośród wszystkich modeli Domane – linii głównej i linii damskiej – aby sprawdzić, który model jest najlepiej dopasowany i który oferuje najlepsze wyniki. Wiele kobiet szuka konkretnego damskiego modelu, a niemal tyle samo nie zwraca na to w ogóle uwagi. Mając wszystkie rowery pod tą samą nazwą platformy, mamy nadzieję, że uda nam się zwiększyć dostępne opcje i ostatecznie umożliwić większej liczbie rowerzystów wybranie idealnego roweru. Dla wielu kobiet doskonałym wyborem będą nowe damskie modele Domane, z punktami kluczowymi, które od samego początku mogą zapewnić lepsze dopasowanie do oczekiwań kobiet.

Włączenie naszych najpopularniejszych modeli Domane wzmocni najlepszą w swojej klasie linię rowerów szosowych. Damski model Domane jest dostępny na czterech różnych platformach (SLR, SL, ALR, and AL), w wersjach z hamulcami tarczowymi i zaciskami. Damski Domane SLR 6 Disc będzie dostępny do personalizacji dzięki Project One.

Damskie produkty szosowe Trek zapewniają zwiększone osiągi na każdym poziomie. Każdy damski model ma tę samą pierwszorzędną konstrukcję odpowiadającą męskiemu odpowiednikowi, a także oferuje dodatkową korzyść w postaci technologii WSD w punktach kluczowych, dzięki czemu damskie modele są lepiej dopasowane od samego początku. Użytkownicy zauważą kierownicę WSD, wspornik kierownicy, siodełko i krótszą korbę w niektórych rozmiarach.

Kolekcja damskich modeli Domane:

Domane SLR 6 Disc Damski ((4 wersje kolorystyczne i możliwość personalizacji dzięki Project One)
Domane SL 7 Damski
Domane SL 6 Disc Damski
Domane SL 5 Disc Damski
Domane SL 5 Damski
Domane ALR 4 Disc Damski
Domane AL 3 Damski
Domane AL 2 Damski

Oprócz damskiego modelu Domane firma Trek proponuje również modele Madone i Émonda.

Madone 9.5 Damski (4 wersje kolorystyczne i możliwość personalizacji dzięki Project One)
Émonda SL 5 Damski

Zaproaszamy