Trek Roscoe Kids’ nowość

Napęd Shimano 1×8 pozwala małym wyczynowcom opanować zmianę przełożeń bez nadmiernej liczby biegów, a pagórki i trudne technicznie odcinki mogą z łatwością pokonywać dzięki szerokozakresowej kasecie. Sprawę upraszczają też manetki cynglowe, przydatne, by junior nauczył się zmiany przełożeń bez przerywania jazdy. Gdy już mały rowerzysta będzie gotowy przenieść się z uliczki koło domu na bezdroża, mechaniczne hamulce tarczowe zapewnią mu odpowiednią siłę hamowania.

Roscoe Kids’ zawiera mnóstwo dobrze przemyślanych szczegółów zapożyczonych z technologii rowerów dla dorosłych. Na przykład zamknięty przedni hak widelca i schowany zacisk hamulca tylnego są chronione w sytuacji, gdy rower uderzy o podłoże.

Model Roscoe Kids’ czyni przygodę na szlaku prostszą, tak aby najmłodsi czerpali z niej jak najwięcej przyjemności i uczyli się pewnej jazdy. Jest to wręcz idealne narzędzie, by pokazać im, na czym polega jazda po trudnym terenie.

Roscoe 20 przeznaczony jest dla osób o wzroście od 114 do 132 cm, a Roscoe 24 dla osób o wzroście od 127 do 160 cm. Dwa modele Roscoe Kids’ dostępne są od zaraz.