Trek Roscoe 8 świetny rower do zaczęcia przygody z Enduro

2019
Roscoe 8

Cena:4 999,00 zł możliwość rat 0%
Wesje damskie i męskie Model 23608

Roscoe 8 to hardtail na szlaki dla wszystkich szukających ostrej zabawy w terenie. Dzięki oponom mid-fat 27,5+, napędowi 1×12 i widelcowi 120 mm sprawdza się świetnie na każdym szlaku, od ubitego singletracku po luźny teren. To gotowy na zabawę, wyluzowany rower na szlaki z wysokiej klasy osprzętem.

Kolor / Matte Slate

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Chcesz się cieszyć. Szukasz dającego wiele radości roweru na szlaki z wysokiej jakości osprzętem i większymi oponami, aby na trasie martwić się tylko tym, że zaboli Cię twarz od uśmiechania się.
Użyte technologie

Roscoe 8 oparty jest na mocnej ramie z Alpha Gold Aluminium, wyposażony w dające pewność opony 27.5+ założone na obręcze Bontrager Line przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready, a także widelec RockShox Solo Air o skoku 120 mm z hydrauliczną blokadą TurnKey. Do tego, sztycę regulowaną, napęd 1×12 SRAM NX Eagle i hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano MT200.
Ostatnie słowo

Wysokiej jakości części na wspaniałe dni na szlaku. Zabawa to klucz, ale idzie łeb w łeb z osiągami. Dzięki napędowi 12-biegowemu, hydraulicznym hamulcom tarczowym, szerokiej kierownicy i kołom 27,5+ rower ten bierze zabawy na szlakach w 100% na serio.
Przegląd
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Bawisz się lepiej, gdy jeździsz lepiej: Roscoe oferuje tyle stabilności i tak wiele wybacza, że jest jak natychmiastowa poprawa umiejętności.
Nawet na trudniejszym szlaku szerokie opony 27.5 x 2.8 dają więcej pewności, przyczepności i stabilności
Dzięki sztycy regulowanej możesz w sekundę obniżyć siodełko, by nie przeszkadzało podczas zjazdów
Widelec RockShox Solo Air można z łatwością dopasować do wagi rowerzysty i jest jednocześnie lżejszy niż taki ze sprężyną.
Napęd NX Eagle zapewnia szerszy zakres przełożeń ułatwiający podjazdy w prostej konstrukcji 1x.