Trek Roscoe

Roscoe 9

5 799,00 zł Model 2045600-2018
Roscoe 9 to nasz topowy hardtail 27,5+ na szlaki To nastawiony na rozrywkę rower z wysoce sprawnymi częściami gotowymi na ostrzejszą jazdę. Opony mid-fat i potężny widelec amortyzowany o skoku 120 mm dodaje pewności każdemu na każdym szlaku.

Kolor / Matte Trek Black

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Co to Strava? Nie obchodzi Cię to, mierzysz przejażdżki w uśmiechach. Szukasz dającego wiele radości hardtaila, który się nie poddaje. Chcesz roweru, na którym można zarzucić tyłem w zakręcie, popędzić na podjazdach i pokonać trudne zjazdy bez opuszczania ustalonej trasy.
Użyte technologie

Roscoe 9 oparty jest na ramie z Alpha Gold Aluminium i wyposażony w widelec RockShox Recon o 120 mm skoku z grubymi lagami, które nie uginają się nawet trochę, a także napęd 1×11 Shimano Deore SLX/XT z wyjątkowo dużą zębatką z 46 zębami. Do tego, hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano, sztyca regulowana i szeroka kierownica oraz krótki mostek zapewniające razem lepszą kontrolę.
Ostatnie słowo

Roscoe 9 to najlepszy rower w gamie Roscoe i nie boi się szaleństw dzięki szerokim oponom i dużemu widelcowi amortyzowanemu. Przeznaczony jest dla miłośników jazdy po szlakach ceniących niezawodne osiągi roweru 27,5+, na który można po prostu wskoczyć i pędzić po szlaku.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

Bawisz się lepiej, gdy jeździsz lepiej: Roscoe oferuje tyle stabilności i tak wiele wybacza, że jest jak natychmiastowa poprawa umiejętności.
Nawet na trudniejszym szlaku szerokie opony 27.5 x 2.8 dają więcej pewności, przyczepności i stabilności
RockShox Recon zbudowany jest w oparciu o grubsze golenie 32 mm umożliwiające bardziej precyzyjne sterowanie
Przypominająca manetkę, mocowana pod kierownicą dźwignia sztycy regulowanej pracuje wyjątkowo intuicyjnie i jest prosta w użyciu.