Trek Remedy szarżujący ścieżkowiec

Kto pokocha ten rower?

To idealny rower dla wszystkich „ćpunów MTB”, uzależnionych od adrenaliny i szukających tylko wielkich emocji, którzy uwielbiają rzeźnicze zjazdy i rzucają się na nowe linie z wielkim stylem.

Dlaczego go pokochasz ?

Remedy to rower górski dla rowerzystów górskich. 27,5-calowe koła, zmodernizowana geometria i bogactwo cech technicznych sprawiają, że Remedy daje dziesiątki zdolności, a klienci, którzy chcą wyciskać więcej, podróżować więcej i potrzebują więcej możliwości nie muszą już szukać – Remedy zabierze ich na następny poziom.

Co dostajesz w pakiecie

Lekka i wytrzymała aluminiowa rama Alpha Platinum, widelec RockShox Lyrik RC 160 mm i tylny skok o długości 150 mm z ekskluzywnym amortyzatorem tylnym RE: aktiv.
Ponadto, 12-biegowy układ napędowy SRAM GX Eagle, 4-tłokowe hydrauliczne hamulce tarczowe SRAM Guide R o większej sile hamowania, sztycę regulowaną Bontrager Drop Line i koła Bontrager Line Comp 30 z 54-zębatą piastą Rapid Drive do szybkiego sprzęgania. Wytrzymała rama ze stopu metali lekkich, koła 27,5 „i doskonałe zawieszenie sprawiają, że jest to doskonała okazja, aby stawić czoła poważnemu katowaniu na szlaku.

Nadal nam nie wierzysz?

Bike Radar
„Remedy naprawdę jest klasycznym, wszechstronnym rowerem. Skieruj go w górę, a będzie się wspinał w górę na dowolną wysokość bez problemu i będzie czuł się stabilnie pod ciężarem mocnego pedałowania, nawet przy damperze pozostawionym w trybie otwartym.”