Trek Remedy 8 dostępny od ręki w fabrykarowerów.com

2019
Remedy 8

Cena: 13 199,00 zł Model 24480

Remedy 8 oferuje idealny kompromis między osiągami i ceną w kategorii all-mountain. Lekka rama ze stopu aluminium, osprzęt SRAM GX Eagle, wysokiej klasy widelec RockShox Lyrik o 160 mm skoku i zawieszenie tylne o skoku 150 mm przekładają się na idealny rower górski dla miłośników ostrej jazdy szukających fantastycznie sprawnego jednośladu na fantastycznie rozrywkowe szlaki.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Lubisz zaszaleć na ostrzejszych szlakach. Koła Twojego roweru często tracą kontakt podłożem i chcesz maszyny ze stopu aluminium, która jest wystarczająco wytrzymała, by poradzić sobie ze wszystkim, co stanie na waszej drodze. Nie cofasz się przed trudniejszymi szlakami. Twój rower też nie powinien.
Użyte technologie

Lekka i mocna rama Alpha Platinum Aluminium, widelec RockShox Lyrik RC o skoku 160 mm i 150 mm skoku z tyłu z dostępnym tylko u Treka amortyzatorem tylnym RE:aktiv. Do tego, 12-biegowy napęd SRAM GX Eagle, hydrauliczne hamulce tarczowe SRAM Guide R z czterema tłoczkami zwiększające siłę hamowania, sztyca regulowana Bontrager Line i koła Bontrager Line Comp 30 z piastą Rapid Drive z 54 zębami zapewniającą szybkie zazębienie.
Ostatnie słowo

To nasz najwyższy aluminiowy model Remedy. To idealny rower na szaleństwa i do maltretowania na szlaku dzięki wytrzymałej ramie ze stopu aluminium, 27,5-calowym kołom i wysokiej klasy zawieszeniu. Jeśli oceniasz rowery w przygodach na złotówkę, Remedy 8 nie ma sobie równych.
Przegląd
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

To najlepsze połączenie osiągów i opłacalności w gamie Remedy: rama z Alpha Platinum Aluminium z identycznym osprzętem jak wyższe klasą rowery czyni z niego wyjątkową okazję.
Tłumienie RE:aktiv zapewnia sztywne zawieszenie, gdy chcesz wydajnie pedałować i dociskać, a jednocześnie niezwłocznie pochłania nierówności, dzięki czemu wszystko pozostaje pod kontrolą.
Płynie po nierównych szlakach i pewnie pokonuje skoki, a potem frunie na szczyt dzięki dodatkowemu przełożeniu do podjazdów z 50 zębami.
Przypominająca manetkę, mocowana pod kierownicą dźwignia sztycy regulowanej pracuje wyjątkowo intuicyjnie i jest prosta w użyciu.