Trek Remedy

Remedy to bezkompromisowy rower na szlaki stworzony z myślą o trudnym technicznie terenie i dzikich zjazdach. Żywo reagujące 27,5-calowe koła i 150 mm skoku czynią z niego idealny wybór dla rowerzystów, którzy lubią wyskoki, ostre wejścia w zakręty i szaleństwa z rowerem na szlaku.

Zawsze zabawa, zawsze pewność

Remedy jedzie radośnie i zwinnie, ale jednocześnie pewnie i spokojnie, gdy zrobi się ostro. Zaawansowane rozwiązania zastosowane w ramie, takie jak Active Braking Pivot (ABP) i rura dolna Straight Shot pozwalają Ci zaatakować kręte trasy i trudny teren bez wahania.
Dowiedz się więcej o ABP
arrow_forward
Dowiedz się więcej o zabezpieczeniu Knock Block
arrow_forward

Robi wrażenie

Każdy Remedy wyposażony jest w napęd SRAM Eagle 1×12, najnowocześniejsze przednie zawieszenie RockShox lub FOX, nowe opony 27,5 x 2,6 cali i prześwit na takie do 2,8 cala, a do tego różne wersje kolorystyczne ramy.

Wyjątkowa i innowacyjna technologia zawieszenia

Dostępny tylko od Treka damper RE:aktiv pozostaje twardy podczas pedałowania i ustępuje, gdy napotkasz nierówność na trasie. Wybrane modele są wyposażone w RE:aktiv z Thru Shaft, który reaguje na zmiany terenu szybciej niż jakiekolwiek inne zawieszenie.
Dowiedz się więcej o RE:aktiv
arrow_forward
Dowiedz się więcej o amortyzatorze RE:aktiv z technologią Thru Shaft
arrow_forward

Dopasowane detale ramy

Każdy Slash oferuje przemyślane detale ramy pozwalające Ci uzyskać idealne dla siebie ustawienie. Mino Link umożliwia szybkie dostosowanie geometrii, a z Control Freak prowadzone wewnątrz ramy linki są uporządkowane bez względu na rodzaj systemu zmiany przełożeń.