Trek Rail – Elektryczne rowery górski

Od zera do bohatera z potężnym, elektrycznym rowerem

Zupełnie nowy Rail to rower elektryczny MTB dla rowerzystów, dla których szlak to drugi dom. Pędzi w dół szlaków tak samo sprawnie, jak jego nieelektryczni bracia, a do tego podwiezie Cię na szczyt, więc możesz zostawić bilet na wyciąg w domu. Teleportuje Cię nawet na orbitę, nie potrzebujesz wahadłowca.

Każdy model Rail wyposażono w nowy układ napędowy Bosch Performance Line CX, zawieszenie o większym skoku oraz technologie przeznaczone na szlak, dzięki którym poznasz nowe granice swojej wytrzymałości.

Nowa era elektrycznych rowerów górskich

Firma Bosch wyznacza nowe standardy mocy i wydajności na szlaku dzięki całkiem nowemu układowi napędowemu Performance Line CX. Jest lekki, kompaktowy i responsywny oraz zapewnia większy zasięg i mniejszy opór niż do tej pory.

Lepsze, masywniejsze zawieszenie

Tak w górę, jak i w dół, Rail przecina drogę jak najlepszy w klasie. Wszystkie modele mają widelec o 160 mm skoku oraz 150 mm skoku z tyłu, a w wybranych zastosowaliśmy RE:aktiv z Thru Shaft, który pozwala z łatwością radzić sobie w trudnym terenie.
Dowiedz się więcej

Technologia rowerów na szlak

Za sukcesem linii Rail stoi wieloletnie dziedzictwo firmy Trek w obszarze rowerów na szlak. Rowery te wyposażone są w tę samą sprawdzoną ramę i zawieszenie, co nasze najbardziej wydajne rowery nieelektryczne, w tym Active Braking Pivot (ABP), regulowaną geometrię Mino Link i rurę dolną Straight Shot z mechanizmem Knock Block.
Dowiedz się więcej o ABP
Dowiedz się więcej o Mino Link
Dowiedz się więcej o rozwiązaniu Straight Shot

Lepszy dostęp do akumulatora

System wymiennego zintegrowanego akumulatora (RIB) Treka łączy akumulator z ramą dla jego ochrony, a dodatkowo umożliwia wygodny, beznarzędziowy dostęp od strony napędu. Akumulator włączony zostaje natychmiast po przekręceniu kluczyka. Po prostu.
Zobacz RIB w akcji
Bosch Performance Line CX: mniejsze, lżejsze i zapewniające o wiele więcej frajdy

Bosch jest liderem branży w systemach e-MTB i każdy model Rail ma jednostkę napędową Bosch Performance Line CX. Jak każdy system e-MTB Bosch, ta trwała jednostka stworzona jest do jazdy, a dodatkowo wspierana jest przez wybitny globalny serwis.
Mały i potężny

Całkiem nowy system napędowy Bosch Performance Line CX jest mniejszy, lżejszy i stawia mniejszy opór przy pedałowaniu w celu uzyskania bardziej naturalnych wrażeń na szlaku.
Jazda z małym oporem

Nowa skrzynia biegów znacznie zmniejsza opór pedałowania przy większych prędkościach, a po wyłączeniu napędu szlak dostarczy Ci wrażeń charakterystycznych dla naturalnej jazdy.
Gotowy na wyzwania

Ten system stworzono, by zapewnić wytrzymałość w przypadku ekstremalnych obciążeń na naprawdę wymagających szlakach oraz długotrwałą wydajność niezbędną, gdy jazda dostarcza wielu mocnych wrażeń.
Większa prędkość, większa moc, więcej szlaków, więcej zabawy.
________________________________
UWAGA NOWY ADRES:

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n, odpowiadamy w godzinach naszej pracy:

Godziny pracy:

pn.-pt. 09:00-19:00
sobota 10:00-15:00

Sklep.: 536 40 64 62
Serwis tel.: 505 700 393
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com

www.fabrykarowerow.com
https://sklep.fabrykarowerow.com/
www.facebook.com/fabrykarowerow
www.instagram.com/fabrykarowerow_com

Fabrykarowerow.com Wojciech Kluk
42-218 Częstochowa
ul. Słonimskiego 4

NIP: 9491731751
IDS: 243617991