Trek Rail 9.9

Zapraszamy się do zapoznania z naszą ofertą, na stanie posiadamy około 100 rowerów ze wspomaganiem elektrycznym, dogodne warunki finansowania, oraz możliwość jazdy próbnej przed zakupem.

Rail 9.9 to elektryczny rower górski o dużym skoku zawieszenia stworzony dla maksymalnej sprawności na szlaku. Lekka rama z włókna węglowego OCLV Mountain Carbon wyposażona została w niesamowite zawieszenie RockShox oraz najlepszy dostępny na rynku napęd e-MTB. Dotrzymasz bez problemu tempa innym miłośnikom enduro, ale najlepsze jest to, że zawsze wyprzedzisz ich na podjazdach i zaliczysz najwięcej zjazdów.

Kolor/Carbon Red Smoke/Lithium Grey

Cena 45 999 zł brutto – raty 0% RRSO lub leasing free

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Szukasz roweru e-MTB wykonanego z włókna węglowego, umożliwiającego pokonywanie długich dystansów i nie zadowolisz się niczym, co nie jest z najwyższej półki? Nie wyobrażasz sobie życia bez najlepszego napędu, znakomitego zawieszenia i mocnego napędu Bosch, z którym błyskawicznie podjedziesz pod męczące odcinki.
Użyte technologie

Rama z włókna węglowego OCLV Mountain Carbon, w której całkowicie ukryto akumulator 625 Wh, super-responsywny widelec RockShox ZEB Ultimate z mega-mocnymi 38 mm goleniami widelca oraz możliwością wszechstronnej regulacji, amortyzator RockShox Super Deluxe Ultimate ze zmodernizowanym tłumieniem Thru Shaft, wydajny silnik Bosch Performance Line CX 250W, który wspomaga użytkownika do prędkości 25 km/godz. oraz kontroler Kiox. Napęd SRAM X01 Eagle, wykorzystywane w rowerach do biegów zjazdowych hamulce 4-tłoczkowe, które poradzą sobie nawet podczas dużych zjazdów oraz nowe koła Bontrager Line Elite 30 z włókna węglowego z wytrzymałymi oponami SE5 Team Issue w pełni przystosowanymi do montażu bezdętkowego, w tym także uszczelniacz.
Ostatnie słowo

Rail 9.9 – technologia z najwyższej półki. Najlepszy widelec do enduro Rockshox, najmocniejszy akumulator Bosch, najnowszy silnik i kontroler z kolorowym wyświetlaczem. Dodatkowo, w zestawie otrzymujesz napęd SRAM X01 Eagle z super-niskim 52-zębowym przełożeniem wspinaczkowym.
See it in action
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Nowy, jeszcze lepszy silnik Bosch jest mniejszy, lżejszy i wydajniejszy. Pedałuje się na nim bardziej naturalnie, a gdy akurat nie pedałujesz, ogranicza opór
Kolorowy kontroler Bosch Kiox wyświetla informacje dotyczące jazdy, nawiązuje łączność z urządzeniami obsługującymi technologię Bluetooth® oraz ma wbudowane zabezpieczenie przed kradzieżą.
RE:aktiv z Thru Shaft pracuje szybciej niż normalny amortyzator, więc lepiej trzyma się terenu i pozwala Ci zachować kontrolę
System ze Zintegrowanym wymiennym akumulatorem RIB (z ang. Removable Integrated Battery) wygląda świetnie i jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika: dzięki ukryciu w ramie jest chroniony, można go z łatwością wyjąć bez użycia narzędzi a dodatkowo możesz założyć koszyk na bidon
Zbudowany z zastosowaniem identycznych rozwiązań technologicznych w ramie jak Remedy i Slash, na przykład regulowanej geometrii Mino Link, rury dolnej Straight Shot poprawiającej sztywność i układu Active Braking Pivot (ABP)