Trek przedstawia rowery hybrydowe – wszechstronne rowery na każdy teren

Nasze rowery hybrydowe są idealne do różnego rodzaju jazdy i przyciągają szeroką gamę klientów; hybrydy świetnie nadają się do fitnessu, dojazdów do pracy, na wypoczynkowe czy przygodowe wypady w niedzielne popołudnia. Jeśli masz klienta, który nie jest pewien, jakiego rodzaju rower powinien wybrać, najprawdopodobniej właściwym wyborem będzie hybryda.

FX – dla miłośników fitness z poważnymi celami

FX jest naszą najpopularniejszą linią rowerów hybrydowych i nie bez powodu. FX oferuje prędkość roweru szosowego, wszechstronność roweru miejskiego i komfort roweru treningowego.

Komu to się spodoba –

Świetne dla klientów, którzy chcą popracować nad swoją formą, jeździć do pracy, przemieszczać po mieście i wiele więcej. Zmień rower na taki bez ograniczeń!

Dual Sport – najlepsza hybryda na drodze i poza nią

Dual Sport to idealny wybór dla klientów, którzy chcą mieć tylko jeden rower. Idealny wybór dla rowerzystów zorientowanych na osiągi, którzy cenią wygodę, trwałość i wszechstronność.

Komu to się spodoba –

Idealny dla rowerzystów, którzy jednego dnia chcą jeździć po okolicy, dojeżdżać do pracy następnego dnia, a następnie uderzać w lekkie szutrowe drogi. Są szybcy i pewni, a dzięki szerokiej gamie modeli w atrakcyjnych cenach