Trek Procaliber – cała kolekcja dostępna w fabrykarowerów.com

Lekki, lżejszy, najlżejszy

Wybierz naszą najlepszą opcję aluminiową z Aluminium Alpha Platinum lub zdecyduj się na bardziej płynną i lżejszą jazdę dzięki rowerom z włókna węglowego OCLV Mountain Carbon. Nadal szukasz czegoś lżejszego? Modele Procaliber SL pozwalają zaoszczędzić dodatkowe 200 gramów i wyposażone są w prowadzenie linek Control Freak.

Inteligentny rozmiar kół (Smart Wheel Size)

Technologia Smart Wheel Size zapewnia dopasowanie najszybszego możliwego koła. Rozmiary 17,5” i większe mają 29-calowe koła, a mniejsze rowery mają bardziej proporcjonalne koła 27,5-calowe do lepszego dopasowania do XC i osiągania optymalnej mocy i prędkości.

Project One: Dostosuj do swoich potrzeb

Swój Procaliber możesz dostosować do siebie, korzystając ze zindywidualizowanego programu Project One do tworzenia rowerów Treka. Dopasuj rower, wybierając spośród szerokiej palety kolorów, części i opcji personalizacji.

Project One:

Wybierz swoją stylistykę
Wybierz swoje elementy
Dopasuj go do siebie

Nie zadowalaj się rowerem kogoś innego. Stwórz swój własny rower, korzystając z Project One – programu tworzenia spersonalizowanych rowerów Trek. Dostosuj go do własnych potrzeb i upodobań, wybór należy do ciebie. Wybierz tylko model, dopasowanie, styl i odpowiednie elementy, a my zbudujemy twój wymarzony rower.