Trek Procaliber cała kolekcja dostępna od ręki w fabrykarowerów.com

Procaliber to lekki hardtail do cross-country, idealny dla każdego, kto chce jeździć szybko i wspinać się na podium. Dzięki przewadze wygładzającego szlaki IsoSpeed model Procaliber zapewnia niesamowitą wydajność hardtaila.

Przewaga IsoSpeed

Płynnie znaczy szybko. Nasz innowacyjny rozdzielacz IsoSpeed zwiększa stopień pochłaniania wstrząsów w płaszczyźnie pionowej i wygładza nierówności terenu bez poświęcania wydajności. Jedziesz szybciej, dalej i mocniej.
Dowiedz się więcej

Lekki, lżejszy, najlżejszy

Wybierz naszą najlepszą opcję aluminiową z Aluminium Alpha Platinum lub zdecyduj się na bardziej płynną i lżejszą jazdę dzięki rowerom z włókna węglowego OCLV Mountain Carbon. Nadal szukasz czegoś lżejszego? Modele Procaliber SL pozwalają zaoszczędzić dodatkowe 200 gramów i wyposażone są w prowadzenie linek Control Freak.
Dowiedz się więcej o włóknie węglowym OCLV Mountain Carbon

Inteligentny rozmiar kół (Smart Wheel Size)

Technologia Smart Wheel Size zapewnia dopasowanie najszybszego możliwego koła. Rozmiary 17,5” i większe mają 29-calowe koła, a mniejsze rowery mają bardziej proporcjonalne koła 27,5-calowe do lepszego dopasowania do XC i osiągania optymalnej mocy i prędkości.
Dowiedz się więcej o Smart Wheel Size

Wyścigowe części

Każdy Procaliber zawiera komponenty dobrane w celu zmniejszenia masy i zwiększenia wydajności. Wszystkie modele są wyposażone w najwyższej jakości widelce RockShox ze zdalnymi blokadami, koła do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready z szybkimi oponami oraz proste napędy 1-rzędowe z karbonowymi korbami w wybranych modelach.

Project One: Dostosuj do swoich potrzeb

Swój Procaliber możesz dostosować do siebie, korzystając ze zindywidualizowanego programu Project One do tworzenia rowerów Treka. Dopasuj rower, wybierając spośród szerokiej palety kolorów, części i opcji personalizacji.