Trek Procaliber 9.9 SL w malowaniu project One

Cena 35 299,00 zł – 37 999,00 zł

Nie ma lepszego hardtaila do cross country niż Procaliber 9.9 SL. Najwyższy model roweru górskiego w naszej rodzinie Procaliber ubrał się na pokaz—wykorzystuje ułożenie włókna węglowego SL OCLV Mountain, o wiele lżejsze niż w naszej standardowej ramie, zaawansowany widelec z włókna węglowego RockShox SID SE, koła z włókna węglowego Bontrager Kovee Pro 30 i napęd SRAM XX1 Eagle.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Jeździsz codziennie, ścigasz w każdy weekend i chcesz bezkompromisowej maszyny do XC, która pojedzie tak szybko jak tylko dadzą radę Twoje serce, nogi i płuca. Szukasz roweru z topowym osprzętem, który dodaje prędkości i sprawności, ale nie zwiększa niepotrzebnie masy, i wiesz, że inwestycja w wyjątkowy rower wyścigowy przekłada się na wyniki.
Użyte technologie

Gotowy na wyścigi rower do XC o masie poniżej 8.9 kg. Nasza super lekka rama z włókna węglowego SL OCLV Mountain z wygładzającym szlaki IsoSpeed, widelec z włókna węglowego RockShox SID SE Carbon ze zdalną blokadą, koła z włókna węglowego Bontrager Kovee Pro 30 z tylną piastą Rapid Drive ze 108 zębami zapewniającymi niezwłoczne zazębienie, napęd 1×12 SRAM XX1 Eagle, niewiarygodnie lekkie hydrauliczne hamulce tarczowe z włókna węglowego SRAM Level Ultimate i sztyca podsiodłowa oraz kierownica z włókna węglowego Bontrager XXX.
Ostatnie słowo

Równiej. Lżej. Szybciej. Ten rower powstał z myślą o wygranej w XC. Jego niewiarygodnie lekka rama i najwyższej klasy osprzęt stworzono z myślą o szybkiej jeździe, z dopasowaniem pod poważne osiągi dla poważnych kolarzy.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Temu rowerowi niczego nie brakuje—po prostu, ma wszystko co najlepsze
Jest szalenie lekki, szybki jak błyskawica i wydajny, a to naprawdę ważne cechy, jeśli Twoim celem jest podium
Dzięki rozdzielaczowi IsoSpeed jeździ płynniej niż jakikolwiek inny hardtail, więc nie wymęczą Cię nierówności na trasie.
Części z włókna węglowego przyciągną uwagę na linii startu i na podium, czyli w dwóch jedynych miejscach, gdzie zobaczą Cię inni zawodnicy, jeśli naprawdę wyciśniesz z tego roweru wszystko
Dopasuj go do siebie: masz pełne możliwości konfiguracji dzięki Project One

Trek jest światowym liderem w technologii rowerów górskich. Nic dziwnego, że nasze rowery górskie to najbardziej technicznie zaawansowane modele na rynku. U nas innowacje nie są ograniczone wyłącznie do rowerów z najwyższej półki. Każdy model ma mnóstwo rozwiązań i detali, dzięki którym każda jazda będzie lepsza, a trasa łatwiejsza.

Więcej:
https://www.trekbikes.com/pl/pl_PL/rowery/rowery-g%C3%B3rskie/rowery-xc/procaliber/procaliber-9-9-sl/p/23169/?colorCode=purple_black