Trek Procaliber 9.9 SL Race Shop Limited model 2018 dostępny w fabrykarowerów.com

Teamowa maszyny do cross-country w fabrykarowerow.com

Nie ma lepszego hardtaila do cross country niż Procaliber 9.9 SL Race Shop Limited. Nasz topowy rower górski w gamie Procaliber robi oszałamiające wrażenie dzięki układowi włókna węglowego SL OCLV Mountain, który jest o wiele lżejszy niż standardowa rama, w wersji nie SL, zaawansowanemu widelcowi FOX Step-Cast, kołom z włókna węglowego DT Swiss i napędowi SRAM XX1 Eagle.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Jeździsz codziennie, ścigasz w każdy weekend i chcesz bezkompromisowej maszyny do XC, która pojedzie tak szybko jak tylko dadzą radę Twoje serce, nogi i płuca. Szukasz roweru z topowym osprzętem, który dodaje prędkości i sprawności, ale nie zwiększa niepotrzebnie masy, i wiesz, że inwestycja w wyjątkowy rower wyścigowy przekłada się na wyniki.
Użyte technologie

Gotowy na wyścigi rower do XC lżejszy niż 8,9 kg. Wyjątkowo lekka rama z włókna węglowego SL OCLV Mountain z wygładzającym trasę rozdzielaczem IsoSpeed, widelec FOX Factory 32 Float Step-Cast ze zdalną blokadą, koła z włókna węglowego DT Swiss XMC1200, napęd 1×12 SRAM XX1 Eagle, superlekkie hydrauliczne hamulce tarczowe z włókna węglowego SRAM Level Ultimate, a do tego sztyca podsiodłowa i kierownica z włókna węglowego Bontrager XXX.
Ostatnie słowo

Równiej. Lżej. Szybciej. Ten rower powstał z myślą o wygranej w XC. Jego niewiarygodnie lekka rama i najwyższej klasy osprzęt stworzono z myślą o szybkiej jeździe, z dopasowaniem pod poważne osiągi dla poważnych kolarzy.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Temu rowerowi niczego nie brakuje—po prostu, ma wszystko co najlepsze
Jest szalenie lekki, szybki jak błyskawica i wydajny, a to naprawdę ważne cechy, jeśli Twoim celem jest podium
Dzięki rozdzielaczowi IsoSpeed jeździ płynniej niż jakikolwiek inny hardtail, więc nie wymęczą Cię nierówności na trasie.
Części z włókna węglowego przyciągną uwagę na linii startu i na podium, czyli w dwóch jedynych miejscach, gdzie zobaczą Cię inni zawodnicy, jeśli naprawdę wyciśniesz z tego roweru wszystko
Dopasuj go do siebie: masz pełne możliwości konfiguracji dzięki Project One

________________________________________

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n:

Godziny pracy:

pn.-pt. 9:00-19:00
sobota 10:00-16:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

Fabrykarowerów.com Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa

NIP: 9491731751
IDS: 243617991