Trek Procaliber 9.7 x 2 dla sióstr SALA z fabrykarowerów.com

Siostry Sala – Weronika i Marysia z Team Sala odebrały swój wymarzone sprzęty mtb na sezon 2019. Znane bliźniaczki będą widoczne na trasach maratonów mtb w Polsce.
W tym roku dosiadły Trek’i modele Procaliber 9,7.

Procaliber to lekki hardtail do cross-country, idealny dla każdego, kto chce jeździć szybko i wspinać się na podium. Dzięki przewadze wygładzającego szlaki IsoSpeed model Procaliber zapewnia niesamowitą wydajność hardtaila.

Procaliber 9.7

Cena 10 999,00 zł brutto możliwość rat 0% RRSO ( nawet 60 Rat – 0% )
Model 23361

Procaliber 9.7 to gotowy na wyścigi hardtail do cross country. Wyposażony jest w napęd 1×12 SRAM NX Eagle, ramę z włókna węglowego OCLV Mountain, wygładzający szlaki rozdzielacz IsoSpeed, koła z włókna węglowego oraz widelec amortyzowany RockShox Reba RL, z którym płynnie popędzisz po korzeniach, kamieniach i najbardziej wymagających trasach.

Kolor / Rage Red

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Jesteś weteranem szlaków i zawsze stoisz na linii startowej lokalnego wyścigu XC. Zawsze szukasz nowych wyzwań i szybszych tras. Teraz chcesz pójść o krok dalej w XC z ramą z włókna węglowego i wyścigowym osprzętem.
Użyte technologie

Rama z włókna węglowego OCLV Mountain z wyjątkowym rozwiązaniem w postaci naszego wygładzającego szlaki rozdzielacza IsoSpeed, koła z włókna węglowego Bontrager Kovee Elite 23 przystosowane do zastosowania bezdętkowego, napęd 1×12 SRAM NX Eagle, korba Truvativ Stylo 6k Eagle, sztyca podsiodłowa z włókna węglowego i lżejszy widelec RockShox Reba RL z tłumieniem Motion Control oraz zdalną blokadą.
Ostatnie słowo

Możesz się z nim stawić na linii startowej dowolnego wyścigu, bez jakichkolwiek zmian, i ścigać się z najlepszymi hardtailami na rynku. Został stworzony dla prędkości i sprawności, z najlepszym osprzętem i ramą z włókna węglowego IsoSpeed. Procaliber 9.7 to świetny wybór, jeśli chcesz rządzić podczas lokalnych wyścigów i nabijać konkretne kilometry.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Rama, koła i sztyca podsiodłowa z włókna węglowego, wszystko dobrane pod kątem uzyskania lekkiego i sprawnego roweru.
Dzięki rozdzielaczowi IsoSpeed jeździ płynniej niż jakikolwiek inny hardtail, więc nie wymęczą Cię nierówności na trasie.
Porządna grupa części do XC nie tylko spokojnie poradzi sobie na torze wyścigu, ale też z codziennymi treningami
Porządna grupa części do XC nie tylko spokojnie poradzi sobie na torze wyścigu, ale też z codziennymi treningami

____________________________________

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n:

Godziny pracy:

pn.-pt. 9:00-19:00
sobota 10:00-16:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

http://xn--fabrykarowerw-mlb.com/ Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa

NIP: 9491731751
IDS: 243617991