Trek Procaliber 9.7 dostępny w fabrykarowerów.com

Procaliber 9.7

Cena: 10 999,00 zł Model 23361

Procaliber 9.7 to gotowy na wyścigi hardtail do cross country. Wyposażony jest w napęd 1×12 SRAM NX Eagle, ramę z włókna węglowego OCLV Mountain, wygładzający szlaki rozdzielacz IsoSpeed, koła z włókna węglowego, widelec amortyzowany RockShox Reba RL, z którym płynnie pędzisz po korzeniach, kamieniach i najbardziej wymagających trasach.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Jesteś weteranem szlaków i zawsze Cię widać na linii startowej lokalnego wyścigu XC. Zawsze szukasz nowych wyzwań i szybszych tras. Teraz chcesz pójść o krok dalej w XC z ramą z włókna węglowego i wyścigowym osprzętem.
Użyte technologie

Rama z włókna węglowego OCLV Mountain z wyjątkowym rozwiązaniem w postaci naszego wygładzającego szlaki IsoSpeed, Boost 148/110, koła z włókna węglowego Bontrager Kovee Elite 23 przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready z tylną piastą Rapid Drive z 54 zębami zapewniającą szybkie zazębienie, napęd 1×12 SRAM NX Eagle, korba Truvativ Stylo 6k Eagle, sztyca podsiodłowa z włókna węglowego i lżejszy widelec RockShox Reba RL z tłumieniem Motion Control i zdalną blokadą.
Ostatnie słowo

Z tym rowerem możesz pojawić się na każdych zawodach, a on bez żadnych modyfikacji stanie w szranki z czołowymi hardtailami na rynku. Stworzony został pod kątem prędkości i sprawności, z topowym osprzętem i ramą z włókna węglowego z IsoSpeed. Jeśli chcesz rządzić na lokalnych wyścigach i nabijasz konkretne kilometry, Procaliber 9.7 to świetny wybór.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Rama, koła i sztyca podsiodłowa z włókna węglowego, wszystko dobrane pod kątem uzyskania lekkiego i sprawnego roweru.
Dzięki rozdzielaczowi IsoSpeed jeździ płynniej niż jakikolwiek inny hardtail, więc nie wymęczą Cię nierówności na trasie.
Nie brakuje powodów, by pokochać koła z włókna węglowego Bontrager Kovee Elite 23—są z włókna węglowego i szybkie, a piasta tylna Rapid Drive zapewnia niesamowicie szybkie zazębienie dzięki 54 zębom
Porządna grupa części do XC nie tylko spokojnie poradzi sobie na torze wyścigu, ale też z codziennymi treningami