Trek Procaliber 9.6 w rękach Marka Cieślaka

Trener Kadry Polski na żużlu, trener Częstochowskiego Klubu Włókniarz otrzymał kolejny rower.
Ty razem trener odebrał swój nowy rower MTB TREK Procaliber 9.6 model 2018.
Fabrykarowerow.com Wojciech Kluk już drugi rok wspiera Marka w jego wielkiej pasji, jaką jest rower ?
Wkrótce trener odbierze nowa szosówkę TREKa, która jest tworzona na indywidualne zamówienie w programie ProjectOne.

Procaliber 9.6 to lekki hardtail z włókna węglowego o wyjątkowej zalecie—naszym wygładzającym trasy rozdzielaczu IsoSpeed. To nasz najbardziej przystępny model z włókna węglowego w rodzinie rowerów górskich Procaliber, stworzony z myślą o prędkości i sprawności w singletracku z ramą z włókna węglowego OCLV Mountain, napędem Shimano XT/SLX i widelcem RockShox Recon Gold RL.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Nie jeździsz singletracków tylko od czasu do czasu. Nabijasz wiele kilometrów na szlakach, stajesz na liniach startu i chcesz skorzystać z poprawiających osiągi rozwiązań oraz niskiej masy roweru do cross country z włókna węglowego wyposażonego w IsoSpeed.
Użyte technologie

Lekka i sztywna rama z włókna węglowego OCLV Mountain z osłoną Carbon Armor i wyjątkowym wygładzającym trasy rozdzielaczem IsoSpeed, niezawodny napęd Shimano XT/SLX, mocne hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano oraz rozstaw piast Boost148/110 poprawiający sztywność i zwiększający prześwit na opony.
Ostatnie słowo

Włókno węglowe robi wielką różnicę w prędkości i sprawności. Z Procaliber 9.6 masz możliwość doświadczyć korzyści jakie daje wyścigowy rower z włókna węglowego z IsoSpeed w przystępnej cenie. Zyskujesz porządne technologie w kluczowych punktach i łatwo usprawnisz go w przyszłości.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

Dostajesz wyścigowy rower z włókna węglowego w niesamowitej cenie
Dzięki rozdzielaczowi IsoSpeed i ramie z włókna węglowego jeździ płynniej niż jakikolwiek inny hardtail, więc nie wymęczą Cię nierówności na trasie.
Wewnętrzne prowadzenie linek zapewnia elegancki wygląd i chroni linki.
Jeźdź na najszybszych kołach, które pasują, dzięki kołom dobranym dla konkretnych rozmiarów