Trek Procaliber 8 dostępna cał rozmiarówka w fabrykaroweró.com

2019
Procaliber 8

7 899,00 zł Model 23119

Procaliber 8 oferuje wszystkie komponenty gotowego na wyścigi roweru do XC—widelec RockShox, napęd 1×12 SRAM—na lekkiej i wytrzymałej ramie z Alpha Platinum Aluminium z rozdzielaczem IsoSpeed, który wygładza nierówności szlaku. To wysokiej jakości hardtail z kluczowymi dla osiągów usprawnieniami, które dobraliśmy tak, by pomóc Ci w Twoich najszybszych i najdłuższych przejażdżkach.

Kolor / Quicksilver

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Podoba Ci się responsywność ramy aluminiowej, ale wolisz wydać pieniądze na lepsze części niż na ramę z włókna węglowego. Chcesz lekkiego i responsywnego roweru, z rozdzielaczem IsoSpeed i sztycą podsiodłową z włókna węglowego, dzięki czemu możesz wygodnie i łatwo pędzić po trudnych odcinkach.
Użyte technologie

Wytrzymała i lekka rama z Alpha Platinum Aluminium z IsoSpeed, napęd 1×12 SRAM NX Eagle z kasetą GX Eagle o szerokim zakresie przełożeń, hydrauliczne hamulce tarczowe Shimano MT500 i zaawansowany widelec ze sprężyną powietrzną RockShox Recon Gold RL z tłumieniem Motion Control i zdalną blokadą. Do tego, koła Bontrager Kovee Comp z piastą z 54 zębami Rapid Drive zapewniającą szybkie zazębianie i rozstawem Boost 148/110, a także inne lekkie części, na przykład sztyca podsiodłowa z włókna węglowego Bontrager Pro i siodełko Montrose Comp.
Ostatnie słowo

To bez wątpienia nasz najlepszy aluminiowy hardtail. Dostajesz ramę z najlepszym dostępnym od Treka Alpha Platinum Aluminium, wyjątkową przewagę w postaci wygładzającego szlak IsoSpeed, w pełni gotowe na wyścigi komponenty i wysokiej klasy zawieszenie, którego normalnie trzeba by szukać na o wiele droższym rowerze.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

Dzięki rozdzielaczowi IsoSpeed jeździ płynniej niż jakikolwiek inny hardtail, więc nie wymęczą Cię nierówności na trasie.
Inwestujesz w części, które mają znaczny wpływ na osiągi: zaawansowaną ramę, napęd o szerszym zakresie przełożeń oparty o lżejszą kasetę i wysokiej klasy zawieszenie RockShox
Porządna grupa części do XC nie tylko spokojnie poradzi sobie na torze wyścigu, ale też z codziennymi treningami