Trek Procaliber

Nasze rowery cross country, pełne najnowszych rozwiązań technicznych, to najlżejsze, najbardziej przemyślane rowery, które możesz spotkać na szlakach. Mają przewagę nad wszystkimi innymi, więc możesz pędzić tak szybko, jak tylko Twoje nogi i serce na to pozwolą, i wrócić z uśmiechem na twarzy. Po prostu skieruj taką wyścigową rakietę we właściwym kierunku i jedź.

Dziś przedstawiamy topowy model

2018 Procaliber 9.9 SL Race Shop Limited
Cena 34 999,00 zł
Model 2080600-2018

Nie ma lepszego hardtaila do cross country niż Procaliber 9.9 SL Race Shop Limited. Nasz topowy rower górski w gamie Procaliber robi oszałamiające wrażenie dzięki układowi włókna węglowego SL OCLV Mountain, który jest o wiele lżejszy niż standardowa rama, w wersji nie SL, zaawansowanemu widelcowi FOX Step-Cast, kołom z włókna węglowego DT Swiss i napędowi SRAM XX1 Eagle.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Jeździsz codziennie, ścigasz w każdy weekend i chcesz bezkompromisowej maszyny do XC, która pojedzie tak szybko jak tylko dadzą radę Twoje serce, nogi i płuca. Szukasz roweru z topowym osprzętem, który dodaje prędkości i sprawności, ale nie zwiększa niepotrzebnie masy, i wiesz, że inwestycja w wyjątkowy rower wyścigowy przekłada się na wyniki.
Użyte technologie

Gotowy na wyścigi rower do XC lżejszy niż 8,9 kg. Wyjątkowo lekka rama z włókna węglowego SL OCLV Mountain z wygładzającym trasę rozdzielaczem IsoSpeed, widelec FOX Factory 32 Float Step-Cast ze zdalną blokadą, koła z włókna węglowego DT Swiss XMC1200, napęd 1×12 SRAM XX1 Eagle, superlekkie hydrauliczne hamulce tarczowe z włókna węglowego SRAM Level Ultimate, a do tego sztyca podsiodłowa i kierownica z włókna węglowego Bontrager XXX.
Ostatnie słowo

Równiej. Lżej. Szybciej. Ten rower powstał z myślą o wygranej w XC. Jego niewiarygodnie lekka rama i najwyższej klasy osprzęt stworzono z myślą o szybkiej jeździe, z dopasowaniem pod poważne osiągi dla poważnych kolarzy.
favorite_borderDlaczego uwielbiamy

Temu rowerowi niczego nie brakuje—po prostu, ma wszystko co najlepsze
Jest szalenie lekki, szybki jak błyskawica i wydajny, a to naprawdę ważne cechy, jeśli Twoim celem jest podium
Dzięki rozdzielaczowi IsoSpeed jeździ płynniej niż jakikolwiek inny hardtail, więc nie wymęczą Cię nierówności na trasie.
Części z włókna węglowego przyciągną uwagę na linii startu i na podium, czyli w dwóch jedynych miejscach, gdzie zobaczą Cię inni zawodnicy, jeśli naprawdę wyciśniesz z tego roweru wszystko
Dopasuj go do siebie: masz pełne możliwości konfiguracji dzięki Project One