Trek prezentuje wzory malowania Project One ICON w nowym modelu Madone SLR

Dostępne do zamówienia już dzisiaj, całkowicie nowe wzory malowania Project One ICON dla nowego modelu Madone SLR.

Project One ICON to kolekcja wzorów malowania premium na zamówienie, która reprezentuje najwyższy poziom artyzmu w rowerach spersonalizowanych. Te wzory to więcej niż tylko wyróżniające się kolory: są one wypełnione teksturą, głębią i nastrojem. Każdy wzór malowania ICON to przykład mistrzostwa pędzla i farby, który odzwierciedla pasję najbardziej doświadczonych artystów Project One.

Zamów teraz.

Dostępne wyłącznie dla platformy Madone SLR.

Wszystkie malowania ICON należą do grupy Signature Plus. Malowanie ICON w Project One kosztuje dodatkowe 8100 zł

Więcej fotografii studyjnej znajdziesz tutaj.

CHROME TOUR
Biała Róża/Czerwony Chrom/Czarny Chrom
Chrome Tour to wzór ICON, który został wybrany przez profesjonalny zespół kolarski Trek-Segafredo na Tour de France. Jego wielowymiarowy bazowy perłowy kolor biały jest uzupełniany przez duże loga zespołu w kolorach chromowanych czerwieni oraz czerni.

REFLIPTIVE
Ametyst/Jasny zielony/Fioletowy
Refliptive to nowe podkręcenie pożądanego wzoru z kolarskiej przeszłości. Cienie ametystowe oraz jasna zieleń przechodząca w fiolet w zmieniającym się świetle. Jak pierścień nastroju, jeżeli jesteś zawsze w dobry nastroju. A jak możesz nie być z takim malowaniem? Technologia odblaskowa w logo Treka.

BRUSHED LIQUID METAL
Szczotkowany ciekły metal/Odcień ciemnego dymu
Teraz dwa wzory malowania Brushed Liquid Metal są podobne. Pod błyszczącym wykończeniem znajduje się wyjątkowy ręcznie zarysowany podkład posiadający industrialny charakter z głębokim, dymowym odcieniem.

BLACK GOLD
Metaliczne płatki czarne/złote
Gdy popatrzymy z bliska na wzór malowania Black Gold, jest on klasyczny jak tuxedo. Ale z większej odległości płatki metaliczne i podniesione wymiarowe loga dają inny rodzaj piękna. Bling. Bling.

CANDY EMERALD GREEN
Candy Emerald Green to wzór godny pozazdroszczenia. Posiada wykończenie o wysokim połysku, podwójny odcień zieleni, loga w podwójnej tonacji zieleni typu candy , które wyróżniają się na tej ramie. Zielone oznacza „jedź”, ale ten zielony wzór oznacza „jedź szybko”.

PRISMATIC PEARL (dostępny wkrótce)
Prismatic Pearl/Trek Black Matte
Czy każda twoja przejażdżka to poszukiwanie obrazu? Prismatic Pearl to psychodeliczny, oszałamiający wzór malowania na innej płaszczyźnie świadomości. Płynnie przechodzi z jednego obrazu w drugi w zmieniającym się świetle, ukazując każdy kolor i odcień w tęczy.

Uwaga: Malowanie Prismatic Pearl będzie dostępne w Project One wkrótce.