Trek powerfly przetestuj go u nas, a go pokochasz !

Trek powerfly przetestuj go u nas, a go pokochasz !

Elektryczne rowery górskie Powerfly są przeznaczone dla osób łaknących przygód i poznawania świata. Te rowery e-MTB są potężne i zapewniają duże możliwości oraz mnóstwo zabawy – są one dodatkowo oferowane w wielu konfiguracjach jako hardtaile i rowery z pełnym zawieszeniem, które pomogą Ci jeździć dalej i szybciej, wspinać się na bardziej strome szczyty, a także pozwolą odkrywać jeszcze więcej frajdy na każdym szlaku.

Elektryczny rower MTB o najwyższym poziomie uniwersalności

Model Powerfly powstał, aby sprostać wyzwaniom pojawiającym się na szlaku, a także stanowi świetny wybór do jazdy na singletracku, jak również codziennego dojeżdżania po nierównym terenie. Hardtaile posiadają z tyłu mocowania na bagażnik, na którym możesz wozić swoje niezbędne rzeczy.

Przyjazny dla użytkownika system akumulatora

Wbudowany akumulator z możliwością wyjmowania Removable Integrated Battery (RIB), opracowany przez firmę Trek jest schowany i zabezpieczony w ramie. Gdy akumulator trzeba wyjąć, wystarczy obrócić kluczyk, po czy akumulator wyskoczy, odsłaniając wbudowaną rączkę, która ułatwia przenoszenie. Po prostu.
See RIB in action

Lepszy dostęp do podzespołów po stronie napędu

W większości rowerów elektrycznych akumulator znajduje się pod rurą dolną, gdzie zbiera brud i błoto. Poza tym wyjęcie go z tego miejsca jest trudne i kłopotliwe. Natomiast w systemie RIB akumulator jest dostępny od boku, co pozwala na skuteczniejszą ochronę i łatwiejszy dostęp.

Prawdziwa technologia trailowa

Ekskluzywne rozwiązania technologiczne, usprawniające jazdę na szlakach, w tym Active Breaking Pivot, rura dolna Straight Shot oraz system amortyzacji RE-aktiv stosowane w modelach Powerfly z pełnym zawieszeniem zapewniają płynną jazdę, która sprzyja budowaniu pewności siebie, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co jest ważne: udanej jeździe na szlaku.

Niezawodna wydajność firmy Bosch

Jeśli rozważasz rower e-MTB bez napędu Bosch, zmierzasz w złym kierunku. Bosch od dziesięcioleci jest światowym liderem innowacji w dziedzinie akumulatorów oraz silników i jest jedynym dostawcą, który zapewnia wyjątkowe wsparcie i serwis na całym świecie.
Stworzony na szlaki

Każdy rower Powerfly posiada bardzo wydajny napęd firmy Bosch, który został opracowany specjalnie z myślą o trudach kolarstwa górskiego.
Trwały akumulator

Systemy firmy Bosch, stosowane w rowerach e-MTB, obejmują niezawodne i wytrzymałe akumulatory, dzięki którym twoja przygoda potrwa jeszcze dłużej. Ładowanie jest tak proste, jak ładowanie telefonu – dodatkowo akumulator można ładować zarówno na rowerze, jak i poza nim.
Wzorowe wsparcie na całym świecie

Niezawodne układy napędowe dla rowerów elektrycznych Bosch objęte są wyjątkową gwarancją, globalnym programem wsparcia i najwyższej klasy serwisem u sprzedawców Treka na całym świecie.
________________________________
UWAGA NOWY ADRES:

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n, odpowiadamy w godzinach naszej pracy:

Godziny pracy:

pn.-pt. 09:00-19:00
sobota 10:00-15:00

Sklep.: 536 40 64 62
Serwis tel.: 505 700 393
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com

www.fabrykarowerow.com
https://sklep.fabrykarowerow.com/
www.facebook.com/fabrykarowerow
www.instagram.com/fabrykarowerow_com

Fabrykarowerow.com Wojciech Kluk
42-218 Częstochowa
ul. Słonimskiego 4

NIP: 9491731751
IDS: 243617991