Trek Powerfly LT 9 Plus Przedstawiamy kolejną nowość 2019

Przedstawiamy kolejną nowość 2019

Powerfly LT 9 Plus

Cena 25 999,00 zł brutto ( w tym 23% vat ) możliwość rat 0%
Model 23261

Powerfly LT 9 to najwyższej klasy elektryczny rower górski full suspension ze stopu aluminium w taj gamie. Zawieszenie o dłuższym skoku 150 mm/160 mm z dostępnym tylko u Treka tłumieniem RE:aktiv, wydajny system wspomagania pedałowania Bosch, opony 27.5+ mid-fat zwiększające przyczepność i sprawność, napęd 1×12 SRAM o szerokim zakresie przełożeń i 4-tłoczkowe hamulce zapewniają Powerfly LT 9 osiągi prawdziwego roweru na szlaki, a także możliwość dalszej, szybszej i ostrzejszej jazdy niż wydawało Ci się możliwe na e-MTB.

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Jeździsz po trudnych szlakach i nadszedł czas na dłuższe, szybsze wyprawy. Chcesz najsprawniejszego roweru na szlaki, najnowocześniejszych technologii w świecie rowerów górskich i e-MTB, a także zawieszenia, które pochłonie największe nierówności i przeszkody.
Użyte technologie

Wytrzymała rama z Alpha Platinum Aluminium całkowicie chowa akumulator 500 Wh o dalekim zasięgu, zapewniając świetną estetykę i jakość jazdy po szlaku, silnik Bosch Performance CX i sterownik Purion. Do tego, zoptymalizowany pod kątem rowerów elektrycznych widelec FOX 36 z grubszymi i sztywniejszymi goleniami, tylny amortyzator RockShox z tłumieniem RE:aktiv, przyczepne opony 27.5+ mid-fat, koła dla rowerów elektrycznych Powerline Comp 40 z piastą z 54 zębami Rapid Drive, sztyca regulowana Bontrager Line i napęd 1×12 SRAM GX Eagle.
Ostatnie słowo

Ten e-MTB spełnia wszystkie wymagania stawiane sprawnemu rowerowi na szlaki. Ma wysokiej klasy osprzęt, zawieszenie o długim skoku z zaawansowanymi rozwiązaniami w zakresie tłumienia, usprawnione koła Bontrager i mocny system wspomagania pedałowania Bosch. To wszystko razem składa się na niewiarygodnie sprawny rower, który sprawdzi się jako idealny kompan na ostre wypady na szlaki.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

System ze Zintegrowanym wymiennym akumulatorem RIB (z ang. Removable Integrated Battery) wygląda świetnie i jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika: dzięki ukryciu w ramie jest chroniony, można go z łatwością wyjąć bez użycia narzędzi, a dodatkowo możesz założyć koszyk na bidon, nawet w przypadku e-MTB full suspension.
Dłuższy skok zawieszenia i opony 27.5+ mid-fat to idealne połączenie przyczepności, stabilności i sprawności na trudnych trasach.
Zaawansowany osprzęt obejmujący części dla e-MTB i dostępne tylko u Treka tłumienie RE:aktiv przenoszą ten model na wyższy poziom
Jeździ jak rower górski, bo takim jest: wykorzystuje tę samą ramę i technologię zawieszenia, którą dopracowaliśmy przez nasze wiele lat tworzenia maszyn do jazdy po szlakach

_____________________________________

Zapraszamy również do sklepu online:
https://sklep.fabrykarowerow.com/

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n:

Godziny pracy:

pn.-pt. 9:00-19:00
sobota 10:00-16:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

Fabrykarowerów.com Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa

NIP: 9491731751
IDS: 243617991