Trek Powerfly FS 5 dostępny do ręki w fabrykarowerów.com plus cała kolekcja 2019

Kolejny Powerfly uzupełnia nasza ofertę rowerów ze wspomaganiem elektrycznym.

Powerfly FS 5

Cena 17 999,00 zł

Model 23254

Powerfly FS 5 to wszechstronny, dający pewność elektryczny rower górski full suspension. Ten rower na szlaki full suspension o skoku 130 mm z dodatkową mocą silnika Bosch, mocnym terenowym napędem Shimano i wytrzymałą ramą Alpha Platinum Aluminium ze Zintegrowanym wymiennym akumulatorem RIB (z ang. Removable Integrated Battery) zapewnia lepszą równowagę na szlaku, estetyczny wygląd i niezrównaną prostotę obsługi.

Kolor / Matte Anthracite

Jest właściwy dla Ciebie, jeśli…

Chcesz usprawnić jazdę na rowerze górskim poprzez wysoce wydajny system wspomagania pedałowania. Wiesz, że rower elektryczny może odmienić Twoje życie i szukasz wygodnego roweru górskiego full suspension, który poradzi sobie z trudniejszymi technicznie szlakami.
Użyte technologie

Wytrzymała rama z Alpha Platinum Aluminium całkowicie chowa akumulator 500 Wh o dalekim zasięgu, zapewniając świetną estetykę i wrażenia z jazdy po szlaku, silnik Bosch Performance CX i ergonomiczny sterownik Purion. Do tego, 130 mm skoku z przodu i z tyłu, widelec RockShox Recon RL, obręcze przystosowane do zastosowania bezdętkowego Tubeless Ready Kovee 23 i 10-biegowy napęd Shimano Deore.
Ostatnie słowo

Rower ten łączy wspomaganie elektryczne ze sprawnością na singletrack. To dająca dużo radości, wiele wybaczająca maszyna full suspension, która pomoże Ci dotrzeć do nowych celów po trudnych szlakach z pomocą wspomagania pedałowania do prędkości 25 km/h.
favorite_borderDlaczego je pokochasz?

System ze Zintegrowanym wymiennym akumulatorem RIB (z ang. Removable Integrated Battery) wygląda świetnie i jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika: dzięki ukryciu w ramie jest chroniony, można go z łatwością wyjąć bez użycia narzędzi, a dodatkowo możesz założyć koszyk na bidon, nawet w przypadku e-MTB full suspension.
W przypadku e-MTB konstrukcja full suspension kompletnie zmienia warunki gry: wyrównuje trudny teren, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać system wspomagania pedałowania Bosch
Jeździ jak rower górski, bo takim jest: wykorzystuje tę samą ramę i technologię zawieszenia, którą dopracowaliśmy przez nasze wiele lat tworzenia maszyn do jazdy po szlakach.

____________________________________

Zapraszamy również do sklepu online:
https://sklep.fabrykarowerow.com/

Pytania prosimy kierować wyłącznie j/n:

Godziny pracy:

pn.-pt. 9:00-19:00
sobota 10:00-16:00

Sklep/serwis tel.: 536 40 64 62
Bike Fitting tel.: 609 22 53 53

e-mail: info@fabrykarowerow.com
e-mail: serwis@fabrykarowerow.com
e-mail: fitting@fabrykarowerow.com
www.fabrykarowerow.com

http://xn--fabrykarowerw-mlb.com/ Wojciech Kluk
ul. Łódzka 52 lok.1
42-218 Częstochowa

NIP: 9491731751
IDS: 243617991