Trek Powerfly

Zrób więcej. Powerfly to hardtail ze wspomaganiem elektrycznym idealny dla rowerzystów, którzy chcą odkryć więcej z mniejszym wysiłkiem. Jest doskonały dla każdego, kto chce wspiąć się wyżej, przejechać większy dystans lub dotrzymać kroku szybszym rowerzystom w terenie.

Żadna ścieżka nie jest za stroma, żadne wyzwanie nie jest za duże—Rail i Powerfly posiadają nowy system Performance Line CX, który został stworzony dla tych, którzy traktują ścieżki jak swój drugi dom. To najmocniejszy napęd firmy Bosch. Dodatkowo jest lekki, kompaktowy i ma minimalny opór podczas pedałowania, dzięki czemu jest idealny dla ambitnych rowerzystów. Oferuje również tryb eMTB, który jest optymalnym rozwiązaniem dostarczającym wymaganą moc precyzyjnie w odpowiednim momencie.

Performance Line CX przyspiesza bardzo mocno, reaguje bez opóźnienia oraz zapewnia łatwe prowadzenie z jeszcze większą kontrolą. Dzięki doskonale dozowanemu wspomaganiu o wartości nawet do 340%, zapewnia maksymalną radość z jazdy po górach na rowerze elektrycznym.

Rail i Powerfly są dostępne w kilku modelach dzięki czemu zarówno rowerzyści zaczynający tą zabawę jak i ci szukający najnowszych i najlepszych opcji eMTB znajdą coś w kilku przedziałach cenowych. Nie zapomnij—nadal są dostępne modele podstawowe eMTB ze starym systemem Bosch Performance Line CX, które za przystępną cenę umożliwią rowerzystom rozpoczęcie przygody z tym sportem.

Nowy, rozszerzony akumulator Range Boost

Wybrane rowery elektryczne Treka można teraz wyposażyć w opcję Range Boost, która podwaja zasięg roweru elektrycznego, dzięki czemu można jeździć dłużej, dojeżdżać dalej i podejmować większe przygody.

Range Boost umożliwia bezproblemowe zamocowanie drugiego akumulatora 500Wh Bosch o długim zasięgu do rury dolnej roweru w celu zapewnienia dwukrotnie większego zasięgu między ładowaniami. Jest to zasięg, który przekona rowerzystów do odstawienia swojego samochodu na dobre i cieszenia się stylem życia bez emisji, opłat za parkowanie, korków i tankowań.

Opcja Range Boost jest dostępna do montażu wyłącznie u sprzedawców Treka i jest kompatybilna ze wszystkimi modelami Allant+ za wyjątkiem Allant+ 7 Lowstep.