Trek Marlin Możliwość jazdy próbnej przed zakupem lub wypożyczenia.

Możliwość jazdy próbnej przed zakupem lub wypożyczenia.
Trek Marlin cała kolekcja dostępna w fabrykarowerów.com

Marlin to rower górski na wymagające szlaki, który jest gotowy na każdą przygodę na wszystkich typach terenu, niezależnie od tego, czy odkrywasz wąską ścieżkę w lesie czy poruszasz się po miejskiej dżungli. Jest wytrzymały, wszechstronny i łatwo do niego dodawać akcesoria. Nadaje się zarówno do jazdy po wybojach miejskich ulic, jak i po bezdrożach.

Zaawansowana technologia, super oferta

Marlin wygląda i jeździ nieprzeciętnie. Cechuje się rozwiązaniami zwykle dostępnymi tylko w droższych rowerach, na przykład stylową ramą z wewnętrznym prowadzeniem linek, które chroni je przed czynnikami zewnętrznymi i zapewnia dłuższą eksploatację.

Dopasowanie do każdego rowerzysty

Modele Marlin są dostępne w siedmiu rozmiarach ram, co zapewnia dopasowanie do każdego wzrostu, a inteligentny rozmiar kół Smart Wheel Size to pewność posiadania najszybszego pasującego koła. Najmniejsze rozmiary są nawet wyposażone w dźwignie hamulców o krótszym skoku i węższe kierownice, dzięki czemu rowerzyści zyskują lepszy komfort i kontrolę.

Modele damskie

Damskie modele Marlinów to ta sama funkcjonalność i wszechstronność, co w reszcie kolekcji, z unikalnym malowaniem i specjalnie dobranymi częściami dla kobiet, takimi jak damskie siodełka, węższe kierownice i niższy przekrok w najmniejszych rozmiarach.

Przygotowany pod akcesoria

Zintegrowane mocowania nóżki i bagażnika w Marlinach umożliwiają łatwe wyposażenie roweru na każdą przygodę, włączając poranne dojazdy do pracy i cotygodniowe jazdy po zakupy.